eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
MultiPlayer'owy wypad na Skandynawię - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: MultiPlayer'owy wypad na Skandynawię (/thread-31260.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: MultiPlayer'owy wypad na Skandynawię - piotrass - 21/06/2015 06:57 PM

Sorry, ze dopiero teraz sie odzywam ale dopiero zauwazylem post.. Moge tez sie wbic na szybko jesli wamto jakos nie przeszkodzi..


RE: MultiPlayer'owy wypad na Skandynawię - Thor - 21/06/2015 06:58 PM

Wbijaj Smile znasz serwer i trase Smile


RE: MultiPlayer'owy wypad na Skandynawię - piotrass - 21/06/2015 07:03 PM

A skad startujemy? (miasto)


RE: MultiPlayer'owy wypad na Skandynawię - Thor - 21/06/2015 07:04 PM

Warszawa , stacja PKS Smile


RE: MultiPlayer'owy wypad na Skandynawię - Aras. - 21/06/2015 07:05 PM

Mogę pojechać a co tam :E

Mogę jedynie fotki porobić, jeżeli sobie zażyczycie i nie widzicie sobie w tym problemu Big Grin


RE: MultiPlayer'owy wypad na Skandynawię - kurczak100012 - 21/06/2015 08:11 PM

Ostatnich raz taki konwój nigdy więcej się na to nie piszę i proszę nie pytać dlaczego chyba że tylko jazda ale 1 na 1


RE: MultiPlayer'owy wypad na Skandynawię - piotrass - 21/06/2015 08:55 PM

Jedna wielka tragedia.... ! Wszyscy mieli lagi, niedalo sie za kims jechac,dwa razy sie w wladowalem w kogos.. Bez obrazy ale nastepnym razem zorganizujcie ludzi z dobrym internetem bo tak sie nie da ;/ Wiekszosc wyprzedzala, jechala jak chciala, zero frajdy z takiej jazdy.. Nastepnym razem proponuje ustawic sztywne zasady-co i jak!


RE: MultiPlayer'owy wypad na Skandynawię - Thor - 21/06/2015 09:05 PM

Nastepnym razem ?? No nie wiem czy bedzie nastepny raz po tym razie .
Teraz rozumiem dlaczego na filmikach Wujka Bochuna jeżdżą w 3 osoby. My startowaliśmy w 9 osób i nie dało sie tego pogarnać.


RE: MultiPlayer'owy wypad na Skandynawię - Kierman007 - 21/06/2015 09:06 PM

Witam po odbitym konwoju !

Wszystko się zapowiadało super a skończyło się jak skończyło. Lagi, wybijanie itp. Dwa razy zdarzyły się blokady, raz we mnie wjechał WJECHAŁ jakiś dzieciak i powiedział że mnie zgłosi 2smiech A prawie wszyscy to widzieli. Zapowiadało się świetnie, trochę śmiechu a skończyło się tak że jedna osoba pojechała dalej. Wszyscy się porozjeżdżali. A za Kiel każdy wyszedł. Ale żeby nie było tak smutno to Arek sklei dla was najlepsze teksty z konwoju. Miał zrobić filmik ale coś się tam wyłączało.

Więc trza to powtórzyć :E ŻARTUJĘ Tongue


RE: MultiPlayer'owy wypad na Skandynawię - piotrass - 21/06/2015 09:16 PM

Owszem trzeba trzeba! Ale z ludźmi z dobrym netem, ustawiona sztywno trasa i zasadami! Tyle ode mnie i do następnego elo !