eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
MultiPlayer'owy wypad na Skandynawię - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: MultiPlayer'owy wypad na Skandynawię (/thread-31260.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: MultiPlayer'owy wypad na Skandynawię - Aras. - 25/06/2015 03:04 PM

Zdjęcie rozwala system xD 2smiech


RE: MultiPlayer'owy wypad na Skandynawię - Thor - 26/06/2015 06:30 PM

Witam.
Z racji tego ze kolejny raz zbieramy się wiekszą grupką na multiplayerowy przejazd napiszę kilka ważnych ptk które należy przestrzegać.

1. Podczas jazdy nie używamy czatu w grze. Używamy tylko TS3.
2. Pauzy bedą robione mniej wiecej co godzinę. Ale różnie to będzie. Tutaj można sobie czatować.
3. Nawigacja jest tylko pomocą. Prowadzę ja i ja wybieram trasę którą jedziemy dlatego też potrzebne jest TS3 do ewentualnego nasłuchu gdzie zjeżdżamy.
4. W wyjątkowych sytuacjach prowadził bedzie kto inny ale to będziemy dogadywać na TS.
5. Jedziemy zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Na autostradach gdzie nie ma ograniczeń prędkość około 88km/h
6. Staramy się trzymać odległość około 75-100m za poprzedzającą nas osobą. Na wypadek lagów które dają się ostro we znaki czasem a będą na pewno jeśli będzie nas wiecej jechało.
7. Nie wyprzedzamy się i nie zaczepiamy innych graczy. Zrozumcie ze inni gracze też chcą jechać a przez lagi mogą nas zaczepić. To nie znaczy ze trzeba zaraz z nimi wojne toczyć. Trochę zrozumienia dla innych. Nie chce słyszęć ze ktoś się z kimś przepychał i musi na serwis zjeżdzać.
8. Jeśli czegoś nie napisałem powyżej a bedą pytania to dopowiem na TS.

Przypominam że dziś z nami jedzie dwoje moderatorów wiec starajcie się nie podpaść Big Grin


RE: MultiPlayer'owy wypad na Skandynawię - Kierman007 - 26/06/2015 06:38 PM

Kurde szkoda że tylko TS3 i nie używacie czatu w grze... Nie mam mikrofonu więc..


RE: MultiPlayer'owy wypad na Skandynawię - Thor - 26/06/2015 07:06 PM

Ts3 jest głownie potrzebny po to zebyśmy się nie zgubili na skrzyżowaniach. z racji tego że rzadko jeździmy w stronę portów to droga jest inna. No i przy wiekszej ilosci ludzi lepiej jechać autostrada a nie landówkami . W gruncie rzeczy nie jest potrzebny mikrofon tylko odsłuch jak jedziemy .


RE: MultiPlayer'owy wypad na Skandynawię - Lukasz93 - 26/06/2015 07:08 PM

Z jakiego miasta startujemy Smile


RE: MultiPlayer'owy wypad na Skandynawię - Thor - 26/06/2015 07:11 PM

Jesteśmy na parkingu koło Jolkopinkg. Tylko że nie pojedziemy na prom do Geteborg a polecimy na dół i przez Odesse do Kiel lądem jedziemy.

Image

Startujemy około 21:00.
Serwer E3


RE: MultiPlayer'owy wypad na Skandynawię - piotrass - 26/06/2015 11:44 PM

Cos z dzisiaj pomimo malej ilosci ludkow,dzieki za mila przejazdzke! Tongue

Image

Image

Image

Image

Image


RE: MultiPlayer'owy wypad na Skandynawię - Thor - 26/06/2015 11:49 PM

Heh , u mnie miałeś inne malowanie Volviacza Tongue

A mi się z tych wielkich kilometrów udało ustrzelić 3 foty Tongue

Image

Image

Image

Dzięki z wspólną przejażdżkę Smile i do następnego razu Smile


RE: MultiPlayer'owy wypad na Skandynawię - Ania - 27/06/2015 12:38 AM

No i fajnie.Podejście nr.dwa już bardziej udane od pierwszego Smile Jeszcze tak ze dwadzieścia razy i będzie git Big Grin
A tak całkiem poważnie- dzięki piotrass za towarzystwo,no i za fotki !
Thor - aż trzy fotki - nie sądzisz że to o dwie za dużo Wink Tongue


RE: MultiPlayer'owy wypad na Skandynawię - Thor - 27/06/2015 12:46 AM

Sorry, rozbrykałem się z tymi fotkami Tongue