eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Multiplayerowe podboje - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Multiplayerowe podboje (/thread-31281.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Multiplayerowe podboje - Ania - 26/06/2015 12:53 AM

(25/06/2015 10:34 PM).:KOWALSKI:. napisał(a):  Kobito ale strasznie w 2 fotce koledze na dupie siedzisz Tongue
Tak na poważnie to podobają mi się fotki, bardzo ładnie wykonane.

KOWALSKI - e tam aż tak strasznie nie było,co nie Thor Wink Mały zapasik zawsze zostawiam Big Grin




RE: Multiplayerowe podboje - Thor - 26/06/2015 12:57 AM

Miejsca ci tam było na jakiegoś "maluszka" Big Grin
Co do dzisiejszej wyprawy to nie dość ze zajumali nam aparat to jeszcze coś pomajstrowali przy Volviaczach pod naszą nieobecność i teraz jak widać na ostatniej foci stoimy i czekamy na serwis Sad Może jutro Darson coś pomoże i ruszymy dalej Smile


RE: Multiplayerowe podboje - Ania - 27/06/2015 12:36 AM

Problemy techniczne ustąpiły.Wprawdzie wypad miałbyć dłuższy,ale co się odwlecze ... Smile

Wyruszyliśmy kawałeczek za Jonkoping. Chłopaki się zebrali i przybyli na ts,więc spokojnie można było śmiać Smile Dzięki :
Łukasz,Trucker Arus,Farmer,Zwierzak Wink

Image

Panowie : Boski Thor & Łukasz

Image


Kolejna krótka pauza - chyba oczekiwalismy na dojazd Łukasza.Więc wskoczyłam do Thora na kawę Big Grin

Image

Thor pozuje Wink



Oczekujemy na piotrass
Image


Żaba



RE: Multiplayerowe podboje - Thor - 27/06/2015 12:44 AM

Nalezy dodać ze to zdjęcie na farmie z qniem to był załadunek Żaby pod Wiedniem a zdjęcie poniżej to był mój rozładunek pod Bern Tongue

Ale fotki świetnie wychodzą Smile

Dziękuję wszystkim obecnym za przybycie Smile Mam nadzieje ze kiedyś powtórzymy taki MP.


RE: Multiplayerowe podboje - MAD MAX - 27/06/2015 01:16 AM

No proszę P P PAŃSTWA fotki wymiatają ale mnie ten kucyk urzekł i ostatnia fotka


RE: Multiplayerowe podboje - djdarklighter - 27/06/2015 01:24 AM

iiiiiiiiii haaaaaaaaaaaaaaaa 10/10


RE: Multiplayerowe podboje - Thor - 27/06/2015 01:42 AM

Ze wzroku qnia można wyczytać tekst " i co się gapisz, qnia nie widziałeś" Big Grin


RE: Multiplayerowe podboje - kurczak100012 - 27/06/2015 07:14 AM

Fotki są mega zarombiste i te widoczki jest po prostu pięknie 10/10


RE: Multiplayerowe podboje - Ania - 29/06/2015 07:54 AM

[i]
Nie ma to tamto,dalej pomimo innych fuch i obowiązków w MP śmigamy Tongue
Dziś ładny odcinek przemierzyliśmy - tj.Wiedeń - Västeräs - 2 791 km.wliczając jeszcze to że zahaczyliśmy o Bern,bo tam Boski miał swój załadunek Big Grin
Pierwsza słit focia jest z Rostocku,gdyż od Bern praktycznie sama autostrada i kilometry leciały biegiem Tongue
Image

Trochę bezczelnie sobie samej tak fotkę cykać,ale co tam. Thor poleciał na rozładunek - który to miał w Kalmar - odstawił ten dający się we znaki czosnkowy zapach a Ja odkrywałam tereny Big Grin
Image

Rozładunek poszedł w miarę sprawnie,trzeba było już 11-stkę wykręcić więc zawijamy pod hotel. Zamówiliśmy jedzonko,piękna pogoda to na zewnątrz posiedzieliśmy,obserwując czujnie volviacze a potem spaciu i rano rura do Västeras , przez Södertäjle,odwiedzając fabrykę Scanii.
Image

Piękne widoki na odcinku właśnie z Kälmar przez Södertäjle,ale te zapodamy Wam innym razem,bo czasu nie było by stawać i podziwiać Big Grin

Do Västeras dotarliśmy bez problemu.Boski się już ustawił na parkingu hotelowym,poszedł zabukować miejsce do spania,a Ja pędzę odstawić wołowinkę Wink

c.d.n



RE: Multiplayerowe podboje - MAD MAX - 29/06/2015 08:11 AM

Relacja świetna a worki w twoim wykonaniu są powalające.

P.S. Ciekawe ilu osobowy ten pokój hotelowy był. Big Grin