eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Moje Krwawice - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-269.html)
+---- Wątek: Moje Krwawice (/thread-31356.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Moje Krwawice - Tomek-GB - 27/06/2015 10:24 AM

Zawsze lubię ładunki widoczne i bardziej gabarytowe więc pomyślałem że skoro kupiłem sobie ETS 2 i FS-15 to czemu nie spróbować połączyć modeli z tych gier i to wyszło w ten właśnie sposób. Dzięki uprzejmości (Roudhuntera) do jego naczepy Doll Vario dodałem kilka gwiazd z FS-15 i tak to wyszło:
Image

Image

Image

Do tego kombajniska jeszcze muszę jakieś pasy na koła i żniwiarkę dodać to będzie git Smile


RE: Moje Krwawice - Aras. - 27/06/2015 10:34 AM

Bardzo fajnie się prezentują, powodzenia w dalszym tworzeniu tego typu prac Smile


RE: Moje Krwawice - Michal_Z_gno - 27/06/2015 12:26 PM

Ładunki super wyszły.


Ps. Zmień hosting zdjęć ponieważ zapodaj.net ma wprowadzony (durnowaty) "zakaz hotlinkowania" czyli fotki nie będą działać na forach w tagach [img].


RE: Moje Krwawice - Tomek-GB - 27/06/2015 01:07 PM

Dzięki za słowa otuchy a tak na marginesie dorzucę jeszcze kilka i puszczę moda na forum niech się ludziska bawią tak jak ja , a to w kolejce jeszcze czeka:
Image

Image

Ps Dzięki Michał za podpowiedź Ok


RE: Moje Krwawice - bumbumek - 27/06/2015 01:15 PM

Wyglądają wspaniale, jak widać niezła paczka do downloadu się szykuje Smile


RE: Moje Krwawice - Kierman007 - 27/06/2015 01:16 PM

Super że wydasz :E Szkoda że to tylko maszyny a nie np. jakieś przyczepy, narzędzia itp. ale i tak pobiorę :E

P.S. Zrobisz pustą wersję naczepy ?


RE: Moje Krwawice - Tomek-GB - 27/06/2015 01:38 PM

Wszystko idzie ogarnąć i przyczepy i maszyny ale raczej muszę skorzystać z innych naczep też zapytam kolegę z forum czy mogę skorzystać z wydanych przez niego naczep i jak się zgodzi to puszczę większą pakę a tutaj pokarzę jak to wygląda w grze:
to z moim Actrosem
Image

Image

Image


RE: Moje Krwawice - Wilkuu - 27/06/2015 01:48 PM

Ten NH z hedrem na kołach to jakiś żart prawda?


RE: Moje Krwawice - dominik_SKIPPER - 27/06/2015 02:36 PM

Tak jak Wilkuu . NH z kołami a na górze heder no coś nie pasuje ....


RE: Moje Krwawice - Wilkuu - 27/06/2015 03:08 PM

(27/06/2015 02:36 PM).:SKIPPER:. napisał(a):  Tak jak Wilkuu . NH z kołami a na górze heder no coś nie pasuje ....

Może nie tyle nie pasuje tylko kombajn powinien być niżej żeby zmniejszyć wysokość całkowitą. Heder powinien być tam gdzie teraz jest kombajn i spięty pasami. A po drugie na czym jest ten kombajn bo nie widzę tam nic, więc powinny być drewniane klocki, albo po prostu założone koła.