eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Moje Krwawice - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-269.html)
+---- Wątek: Moje Krwawice (/thread-31356.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Moje Krwawice - Marcin D - 18/08/2015 08:52 PM

Setra tak jak zauważyłeś jest za wysoka i ma za bardzo schowane koła.


RE: Moje Krwawice - Tomek-GB - 24/08/2015 02:12 AM

Coś znów drgnęło bo koła się udało po części zrobić ale jeszcze nie mogę sztuki opanować aby kolor kapsli kół łączył się z kolorem nadwozia. Przepraszam że to tak długo trwa ale skiny robię ogromne i dość trudne więc czasem kilka dni mi zajmuję bo jednak praca i życie prywatne też musi mieć swoje miejsce.
Może ktoś mi doradzi jak zrobić każdy odrębny kolor kół do skina nadwozia ?

Image
Image
Image
Image


RE: Moje Krwawice - Tomek-GB - 30/08/2015 11:09 AM

Czas na następne cudowne dziecko ze Stuttgartu. Postaram się zrobić go w dwóch wersjach z plecakiem i z przyczepką.

Image


RE: Moje Krwawice - Łukasz23 - 30/08/2015 12:12 PM

Spoko autobus ! Czekam na więcej !


RE: Moje Krwawice - Tomek-GB - 01/09/2015 11:40 AM

Zakupiłem sobie profesjonalny model od Squira coś wspaniałego ale aż zmodeler kuca na robocie przy nim do ze skalowania musiałem użyć cinemy 4d bo na zmodku za mało pamięci było.
Nie żałuję ani jednego grosza za ten model coś wspaniałego popatrzcie sami:

Image

Image

Image

Czyż niema poweru ?


RE: Moje Krwawice - VresT - 01/09/2015 11:42 AM

Nie chcę wiedzieć ile to ma poly :E Model bardzo ładny idź pracuj do SCS-u nad Euro coach simulator Big Grin


RE: Moje Krwawice - Tomek-GB - 01/09/2015 12:55 PM

Mogę cię uświadomić (772.000) poly to to ma mam nadzieję że mój zdechlak pociągnie to jakoś. Co do pracy to wystarczy mi domowe siedzenie przed kompem a pracę mam lepszą bo na co dzień obcuję z prawdziwymi ciężarówkami jestem Loaderem (ładowaczem) w dużej fabryce i zdarzają mi się angielskie kwiatki do załadunku.


RE: Moje Krwawice - Tomek-GB - 13/09/2015 12:25 PM

Ha Ha Zrobiłem jakiegoś strasznego babola Neoplan mi śmiga do tyłu czy ktoś wie może o co tu chodzi ?

Image

Nawet koła mam do środka odwrócone ?

Image

Nie mam pojęcia co poszło nie tak Sad


RE: Moje Krwawice - Tomek-GB - 18/09/2015 10:55 AM

I już neoplan skończony teraz tylko kilka kolorów i dalej. Trochę ciężko znaleźć jakieś oryginalne barwy i do tego ciekawe na te autobusisko.

Image

a tutaj z mniejszym bratem oj wydaje mi się że ładnie się prezentuje Smile

Image

Więc niema co czekać tylko pruć dalej i oto następny nabytek. Mam tu znajomego turka którego syn ofiarował mi takie cacko :

Image

Image

Image

Do tej Setry raczej znajdę jakieś polskie akcenty.


RE: Moje Krwawice - Skipper - 17/11/2015 07:09 PM

Ładne prace Smile :10: