eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Wirus podczas instalacji gry. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: German Truck Simulator
(/forum-217.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-9.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-246.html)
+---- Wątek: Wirus podczas instalacji gry. (/thread-31360.html)



Wirus podczas instalacji gry. - sQurtii - 27/06/2015 06:55 PM

siema. moze ktos mi pomoc ? chcialem zainstalowac german truck simulator ale wykrylo wirua podczas instalacji i nie moge otworzyc terac okna instalacji ktos wie co robic ?


RE: Wirus podczas instalacji gry. - bumbumek - 27/06/2015 07:01 PM

Siema. Nie chce mi się wierzyć, by podczas legalnej instalacji z oryginalnego nośnika wystąpił błąd z wirusem...Wink

Więc się zapytuję, cóż to za wadliwy instalator ci się trafił? Często firewall lub anrywirus blokują wszelakie cracki, to stała norma Wink


RE: Wirus podczas instalacji gry. - sQurtii - 27/06/2015 07:02 PM

mam taka wersje gry "euro truck simulator international" i podczas instalacji (mam anty-wirusa avasta) pokazalo mi komunikat ze zostalo wykryte zagrożenie.


RE: Wirus podczas instalacji gry. - Aras. - 27/06/2015 07:04 PM

Pytanie zasadnicze: Czy to jest pirat czy oryginał?


RE: Wirus podczas instalacji gry. - sQurtii - 27/06/2015 07:05 PM

orginalna wersja gry.


RE: Wirus podczas instalacji gry. - bumbumek - 27/06/2015 07:11 PM

W każdym antywirusie (osobiście posiadam AVG) masz możliwość dodania wyjątku, by program nie wyczuwał tego jako potencjalne zagrożenie. Poszukaj takiej opcji w tym Avaście - dodaj plik .exe z płyty. Powinno pomóc.


RE: Wirus podczas instalacji gry. - sQurtii - 27/06/2015 07:26 PM

Dzieki Tongue wlasnie tez teraz instaluje avg bo slyszalem ze lepszy niz avast.


RE: Wirus podczas instalacji gry. - bumbumek - 27/06/2015 07:30 PM

W AVG jest to diabelnie proste - w opcjach masz 'dodaj wyjątek' o ile mnie pamięć nie myli, lub coś o podobnej nazwie.

A co do AVG, to posiadam go (edycja FREE oczywiście) od kilku lat, i nie narzekam. Nie muli systemu, można go szybko i bezboleśnie dezaktywować w dowolnej chwili, więc jest bardzo wygodny i sprawny.


RE: Wirus podczas instalacji gry. - Marcin D - 27/06/2015 10:01 PM

(27/06/2015 07:01 PM)bumbumek napisał(a):  Siema. Nie chce mi się wierzyć, by podczas legalnej instalacji z oryginalnego nośnika wystąpił błąd z wirusem...Wink

Więc się zapytuję, cóż to za wadliwy instalator ci się trafił? Często firewall lub anrywirus blokują wszelakie cracki, to stała norma Wink

Jest to realne bo ja miałem ten sam problem na avaście i pomogło wyłączenie neta i wył antywira. na wielu antywirach wyskakuje to że tam jest wirus Smile