eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
ME by Kola - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-274.html)
+---- Wątek: ME by Kola (/thread-31555.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: ME by Kola - kolakao - 13/11/2015 11:31 PM

Domek za Gdańskiem.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Jest możliwość spania.

Oceniajta Wykrzyknik


RE: ME by Kola - kolakao - 14/11/2015 01:31 PM

Ktoś coś ?


RE: ME by Kola - .:KoxTrucker:. - 14/11/2015 01:33 PM

Wstawiłeś trigger spania?
Jeśli tak, wtedy jest dobrze. Smile
A domek wygląda fajnie, aczkolwiek mógłbyś jeszcze zabudować okolicę.
Myślę, że możesz to zrobić. Wink


RE: ME by Kola - krysio992 - 14/11/2015 01:34 PM

Widzę że kolega bogaty Big Grin Volkswagen, Mercedes Wink
Co do pracy to bardzo ładna Ok


RE: ME by Kola - limowski - 14/11/2015 11:37 PM

Fajna działaczka, ale jak dla mnie jest za dużo betonu i mało realistycznie wygląda ten żywopłot pośrodku działki.

PS. Ten temat nie powinien być w dziale o ME? Wink


RE: ME by Kola - Michal_Z_gno - 15/11/2015 01:12 AM

Na moje jest prosto ale ładnie a co do tego żywopłotu co wspomniał LimfaON to daj tam jakiś krawężnik lub coś w tym stylu i będzie OK.



Ps. Wątek przeniosłem do działu z pracami w ME bo tam będzie lepiej pasował.


RE: ME by Kola - kolakao - 16/11/2015 01:17 PM

Podwórko jest wyłożone kostką, bardzo wiele osób ma takie podwórka, szczególnie Ci, którzy mają firmę transportową.
Przynajmniej wśród moich znajomych i okolicach zauważyłem tak.


RE: ME by Kola - kolakao - 16/11/2015 01:18 PM

Postawiłem firmę przed Szczecinem :

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Do zrobienia jest głównie zabudowa terenu.
Przepraszam za słabą jakość no ale robię na tym co mam.


RE: ME by Kola - .:KoxTrucker:. - 16/11/2015 03:42 PM

Fajnie wyszło! Smile
Nawet mając ograniczony asortyment, można stworzyć coś wielkiego! Smile
Dla mnie 9w0yi0


RE: ME by Kola - kolakao - 16/11/2015 04:12 PM

Dokładnie, gdybym tylko miał więcej modeli np z PR albo PM to bym dopiero szalał Tongue A tak to jest co jest.

Dziś dopisałem firmę do miasta, jest to fikcyjne miasto. Może zrobię w tym mieście coś więcej niż tylko ta firma ale nie wiem.
Jak widać miejscowość nazywa się Kryszkowo, wymyśliłem tą nazwę a okazuje się że jednak istnieje w Polsce taka miejscowość, tyle że nie w tym województwie Smile No i zrobiłem parking dla aut osobowych.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr