eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Zoltarkowe wdychanie lakieru - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Grafika / Skiny (/forum-278.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-279.html)
+---- Wątek: Zoltarkowe wdychanie lakieru (/thread-31646.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Zoltarkowe wdychanie lakieru - zoltar1 - 19/07/2015 10:28 AM

następny skin będzie z Thorem Smile)))) już dawno o tym myślałem Smile)))) a co do żabki to Ty już wiesz o którą rzekotkę chodzi Biggrin


RE: Zoltarkowe wdychanie lakieru - Thor - 19/07/2015 10:30 AM

Haha Big Grin no to teraz poleciałeś Big Grin aż się ciśnie pytanie " nie masz bliższych w rodzinie?" Big Grin no ale bliższych niż brat raczej nie znajdziesz Tongue


RE: Zoltarkowe wdychanie lakieru - zoltar1 - 19/07/2015 12:09 PM

Thoriku proszę skinik obiecany w sam raz na skandynawskie wojaże

Image

Image

Image Smile)))


RE: Zoltarkowe wdychanie lakieru - VresT - 19/07/2015 12:23 PM

No trza powiedzieć że wygląda bardzo ładnie Smile


RE: Zoltarkowe wdychanie lakieru - MAD MAX - 19/07/2015 02:27 PM

Zielone iveco wyszło ci mega fajnie gromkie brawa się należą.
A co do Volvo to jak by czegoś brakowało to przez to że nie ma cienia od nóg i wygląda jakby lewitował Big Grin przypomina to naklejkę ze sklepu motoryzacyjnego Big Grin Zupełnie inny efekt byłby jak byś dał coś na dole, albo jak by nie było widać w całości nóg Big Grin

P.S. Plus musi polecieć nie ma że boli


RE: Zoltarkowe wdychanie lakieru - zoltar1 - 19/07/2015 03:17 PM

no fakt masz rację Mad-Max ten Thor mi za bardzo nie wyszedł - Thorik zasługuje na coś wyjątkowego Biggrin


"wyskinowałem" jeszcze jednego Thora

Image

ImageBiggrin


RE: Zoltarkowe wdychanie lakieru - Thor - 19/07/2015 04:27 PM

Pomijając fakt ze pierwszy Thor bardziej przypominał supermena z kreskówki to skin całkiem ok Smile

Drugi skin to już tak bliżej mej Boskości Big Grin


RE: Zoltarkowe wdychanie lakieru - zoltar1 - 19/07/2015 05:17 PM

Smile)) niech ja Cię dorwę , a będziesz mniej Boski Smile)))


RE: Zoltarkowe wdychanie lakieru - MAD MAX - 19/07/2015 06:08 PM

zoltar nie chciałbym żebyś myślał że się doczepiam do pierdół, nie wiem jakie masz podejście do szczerych wypowiedzi i rad. Ja zawszę dziękowałem osobom które wytknęły mi błędy, dzięki nim mogłem robić coraz bardziej precyzyjne i doskonalsze skiny. Chcę żebyś wiedział że staram ci się dawać jak najlepsze wskazówki na twoim początku w skinowaniu.
Więc tak skin jest bardzo dobry tylko minimalnie popraw w tych zaznaczonych miejscach, zrób tak aby nie było widać równej linii kończącej się grafiki. Również w miejscu gdzie się kończy napis.

Image

Jeśli używasz Photoshopa lub Gimpa to najłatwiej zniwelujesz to przejście w ten sposób.
Weź gumkę o rozproszonym brzegu a krycie ustaw na jakieś 30 do 40 % przejedź parę razy nie równomiernie po tej linii a sam sobaczysz efekt

masz tu w przybliżeniu przykład ja tu inaczej zrobiłem to dla tego że poprawiałem obecne zdjęcie po prostu Big Grin

Image


RE: Zoltarkowe wdychanie lakieru - zoltar1 - 19/07/2015 07:57 PM

Dziękuję za wskazówki - jeszcze wszystkiego nie wiem ale się uczę . Dzięki jeszcze raz