eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Virtualne Spedycje - ?? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Ogłoszenia (/forum-495.html)
+----- Dział: Inne (/forum-496.html)
+----- Wątek: Virtualne Spedycje - ?? (/thread-31821.html)



Virtualne Spedycje - ?? - HuniekGaming - 26/07/2015 07:10 PM

Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tymi wirtualnymi spedycjami?


RE: Virtualne Spedycje - ?? - Ania - 26/07/2015 07:39 PM

Wirtualne spedycje - to coś na wzór realnych firm transportowych.
Wirtualne firmy posiadają swoje zestawy - często z malowaniami realnych firm które spotykamy na co dzień na drogach.Opierają się na tym iż zatrudniają kierowców - czyli miłośników gry ets2 do swoich wirtualnych firm.Mają system rozpisek - czyli kierowcy mają wykonywać dane kursy rozpisane przez spedytora , bądź też spotyka się firmy które chcą aby kierowca jeździł i wykonywał fotorelacje.
Generalnie chodzi o to - moim zdaniem - aby w jednym miejscu zgromadzić pasjonatów ets2 Wink którzy dość mają frywolnej jazdy sami dla siebie, gdzie chcą aby ktoś "panował" nad ich kursami itd. Smile
Wszystko dla wspólnej zabawy Smile


RE: Virtualne Spedycje - ?? - pirek007 - 22/08/2015 06:57 PM

To ja się podepnę do tematu czy może jest jakiś mod ułatwiający VS ? chodzi mi po głowie coś ala ets2 multiplayer ale na innej zasadzie. Mod by miał za zadanie tylko połączyć ze sobą "firmy" gdzie kierowcami nie były by boty a normalni ludzie ale każdy by grał u siebie i w ten sposób nie były by potrzebne spore serwery bo jedyne informacje jakie serwer by przetwarzał to kto jest online skąd i gdzie jedzie i super by było jak by można było tworzyć własne zlecenia a osoba "pracująca" jako kierowca dostawała by € tak jak za granie offline chyba że już coś takiego jest


RE: Virtualne Spedycje - ?? - random_passanger - 22/08/2015 07:08 PM

A teraz napisz to po angielsku do SCS software. Smile