eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Pablo po Europie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Pablo po Europie (/thread-31907.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Pablo po Europie - PaBLo201077 - 31/07/2015 10:06 AM

Nowa firma , nowy zestaw , nowe wyzwania i przygody Wink
A zaczęło się to wszystko tak .
Siedząc w domu dostałem telefon od kolegi Przemka z propozycją pracy w firmie transportowej z Radomska , omówiliśmy kilka szczegółów związanych z pracą . Następnego dnia postanowiłem podjechać na firmę i złożyć CV , szef powiedział , że wkrótce się ze mną skontaktuje . Po 2 dniach gdy sprzątałem swój samochód zaczął dzwonić telefon , odebrałem a tu szef zadzwonił i powiedział żebym przyjechał bo ma mi do przekazania zestaw którym będę jeździć Big Grin Kiedy zajechałem na bazę ujrzałem moją gwiazdę Big Grin
Image
Gdy już dostałem swój zestaw , poszedłem do biura i panie dyspozytorki powiedziały mi żebym się przygotował do wyjazdu do Nowogardu Wink
Image
Jutro trzeba przyjechać i urządzić się w Actrosie Big Grin i dzida na załadunek


RE: Pablo po Europie - VresT - 31/07/2015 10:16 AM

Czekam na relację bo zestaw ładny a grafika jeszcze lepsza Wink


RE: Pablo po Europie - PaBLo201077 - 31/07/2015 10:26 AM

Podziękował Wink Jeszcze dzisiaj coś wstawię Wink


RE: Pablo po Europie - PaBLo201077 - 31/07/2015 12:10 PM

Stopniowo zacząłem się wprowadzać do gwiazdy Big Grin
Teraz trochę więcej o zestawie Smile
Jest to Mercedes Actros 1848 z 2012 roku + naczepa firanka Krone z 2010 roku Big Grin
Głównie wozimy z Radomska z Indesitu lodówki , zmywarki , pralki itp. A z Aquili tekturkę .
A ładunki powrotne są różne.Nie zawsze trafi się ładunek bezpośrednio do Polski i wtedy jeździmy na przerzutach
Kierunki po których będę się poruszał to Środkowa Europa , Skandynawia , Wschód i Wielka Brytania Wink
A teraz czas na relację z dziewiczej trasy do Nowogardu

Radomsko - Nowogard tekturka 9 t

O godzinie 8:00 miałem załadunek w Aquili tekturką do Nowogardu
Korzystając z tego że byłem ładowany i miałem trochę czasu postanowiłem wysprzątać Actrosa po poprzednim pracowniku Big Grin
Image
Lecimy kierunek Gorzów WLKP
Image
Bez gwiazdy nie ma jazdy Big Grin
Image
Niech budują budują tą autostradkę Big Grin
Image
Doleciałem cały i zdrowy bez zarzutów teraz tylko znaleźć firmę
Image
Wahadełko na wlocie do miasta
Image
Firma znaleziona , łatwy dojazd teraz tylko pójść na cieciówe zameldować się i czekać jak wózkowy przyjedzie bo przede mną 2 auta są Big Grin
Image
Długo nie czekałem może z 30 min. i wjechałem , cały rozładunek trwał raptem 50 min. Wink
Image

Tabliczki imienne i krzyż są już zamówione więc na dniach pojawią się za szybą Wink
Niedługo następna relacja Wink
Szerokości dla wszystkich mobilów Big Grin


RE: Pablo po Europie - Mariologic - 31/07/2015 02:14 PM

Bardzo ładny Mercedes. Mnie jednak nigdy nie podobał się dźwięk tych wozów :E


RE: Pablo po Europie - PaBLo201077 - 31/07/2015 02:15 PM

A dziękuje staram się żeby to jakoś wyglądało Big Grin


RE: Pablo po Europie - PaBLo201077 - 31/07/2015 03:54 PM

Przesyłka została odebrana i są już na swoim miejscu Big Grin
Image


RE: Pablo po Europie - PaBLo201077 - 31/07/2015 05:52 PM

No i cóż rozładowałem Nowogard i dostałem sms od pani dyspozytor , że mam załadunek w Goleniowie styropianem do Siedlec na jakieś magazyny Big Grin
No to popędziłem do Goleniowa na załadunek Wink

Goleniów-Siedlce styropian 4,5 t.

Zajechałem , zameldowałem się i od razu kazali wjeżdżać
Image
Styropianek załadowany to bucik na Siedlce
Oczywiście nigdy nie może ładnie się układać i na wylocie z Goleniowa wymyślili sobie jakiś remont drogi
Image
Jakoś ok. godziny 23:00 zjechałem na dzikusa przed Skwierzyną na pauze 9h. ale , że pogoda była fatalna to nie chciało mi się wychodzić robić fotki Big Grin Ale za to rano zrobiłem , pauzowałem w towarzystwie kolegi to zawsze trochę raźniej na takich dzikusach , ale na szczęście nikt się nie zainteresował zbiornikami Big Grin
Image
Jak poszedłem się odpryskać z rana to jeszcze zrobiłem fociszkę od dupci strony Big Grin
Image
A z Shella po 45 min. pauzy wyjeżdżam tak Big Grin
Image
I jest nasza kochana stolica Big Grin
Image
No i musiałem zjechać w Kałuszynie na dzikusa bo pompa mocno cisła i nim bym dojechał do Siedlec to fotel mógłby zostać ochrzczony Big Grin Więc wolałem zapobiec takiej sytuacji Big Grin
Image
Zajechali szczęśliwie i stoimy na parkingu przed firmą w doborowym towarzystwie Litwinów i Białorusków w oczekiwaniu na rozładunek
Image
Sprawnie im to idzie i już wjeżdżam na rozładunek Big Grin O picny włos i bym zdjął tą budę panu Zygmuntowi Big Grin A chłop nerwowy jest i by mnie z błotem zmieszał jak by do tego doszło Big Grin
Image
Podstawieni pod rampą kręcę bajerkę z panem Zygmuntem w oczekiwaniu na wózkowego bo przerwę mają Big Grin
Coś mi sie o uszy obiło , że następna relacja będzie z kółeczka do Madziarów Big Grin
Szerokości dla was mobile , gumowych drzew Wink


RE: Pablo po Europie - djdarklighter - 31/07/2015 06:07 PM

Nie powiem, ładnie zestaw się prezentuje Smile


RE: Pablo po Europie - Rabtuś - 31/07/2015 06:18 PM

No foty ładne tylko dawaj je w .jpg bo szybciej się ładująTongue