eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
NAGRODY TOP - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Różne (/forum-256.html)
+---- Wątek: NAGRODY TOP (/thread-32047.html)

Strony: 1 2


NAGRODY TOP - MAD MAX - 06/08/2015 07:57 AM

Witam was temat dotyczy konkursów TOP TRUCK, TOP FOTO, TOP ZDJĘCIE tymi konkursami jest różne zainteresowanie jednym większe a innym mniejsze. Rozmawiałem z Michałem na temat nagród aby zachęcić was do brania udziału w tych konkursach. A nagrodą za pierwsze miejsce byłby Puchar z Nickiem zwycięzcy widniejący na stronie głównej naszego Forum eTrucks Nick zwycięzcy widniałby na nim aż do wyłonienia następnego zwycięzcy. Jeszcze było by zrobione w ten sposób że gdy się kliknie na dany Puchar to zostało by się przekierowanym do tematy z wynikiem i zdjęciami zwycięzcy w danej edycji.
Jeśli większość z was zagłosuje za wprowadzeniem takich nagród to Pan Michał Smile poważnie rozważy opcję wprowadzenia ich na stronę główną.

Więc pozwoliłem sobie zaprojektować dane nagrody i chciałem wam pokazać jak by to wyglądało abyście mogli oddawać swoje głosy czy jesteście za czy przeciw wprowadzeniu takich nagród.

Image

Dziękuję za uwagę i zapraszam do głosowania.



RE: NAGRODY TOP - VresT - 06/08/2015 09:20 AM

Dobry pomysł ze strony technicznej żeby takie coś zrobić to żadne wyzwanie a dla uczestnika dobra forma motywacji aby wystartować w konkursach Wink


RE: NAGRODY TOP - Aras. - 06/08/2015 09:28 AM

Bardzo ciekawie to wygląda


RE: NAGRODY TOP - kurczak100012 - 06/08/2015 09:34 AM

Bardzo dobry pomysł popieram :E


RE: NAGRODY TOP - MAD MAX - 06/08/2015 09:59 AM

(06/08/2015 09:20 AM)VresT napisał(a):  Dobry pomysł ze strony technicznej żeby takie coś zrobić to żadne wyzwanie a dla uczestnika dobra forma motywacji aby wystartować w konkursach Wink

Co do strony technicznej kombinowałem na różne sposoby i z medalami i z efektami rozświetleń i różnymi innymi efektami jak i rodzajami motywów. I wychodziło to średnio nie podobało mi się z efektami a na tle strony internetowej to jeszcze gorzej by wyglądało więc postanowiłem zrobić coś co jest proste schludne i czytelne.


RE: NAGRODY TOP - VresT - 06/08/2015 10:03 AM

(06/08/2015 09:59 AM)MAD MAX napisał(a):  
(06/08/2015 09:20 AM)VresT napisał(a):  Dobry pomysł ze strony technicznej żeby takie coś zrobić to żadne wyzwanie a dla uczestnika dobra forma motywacji aby wystartować w konkursach Wink

Co do strony technicznej kombinowałem na różne sposoby i z medalami i z efektami rozświetleń i różnymi innymi efektami jak i rodzajami motywów. I wychodziło to średnio nie podobało mi się z efektami a na tle strony internetowej to jeszcze gorzej by wyglądało więc postanowiłem zrobić coś co jest proste schludne i czytelne.

Znaczy mi chodzi o to że Michał to wprowadzi na forum bez problemu,same medale są bardzo ładne i nic do nich nie mam Big Grin


RE: NAGRODY TOP - .:KOWALSKI:. - 06/08/2015 10:13 AM

Dobry pomysł ja też bym proponował żeby wygrani mieli swoje zdjęcia na dole strony głównej Wink


RE: NAGRODY TOP - dandy1978 - 06/08/2015 01:02 PM

Bardzo fajny pomysł


RE: NAGRODY TOP - Kierman007 - 06/08/2015 01:07 PM

Bardzo dobry pomysł, jestem ZA!


RE: NAGRODY TOP - dominik_SKIPPER - 06/08/2015 01:43 PM

Moim zdaniem wyśmienity pomysł !