eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Witajcie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Przywitaj się (/forum-261.html)
+--- Wątek: Witajcie (/thread-32333.html)

Strony: 1 2


Witajcie - thotek - 15/08/2015 10:04 AM

Jestem tu nowy więc napiszę coś o sobie Smile

Mam na imię Mateusz, w tym roku w czerwcu skończyłem 22 lata i od urodzenia mieszkam w Katowicach Smile Studiuję filologię angielską z językiem hiszpańskim, ponieważ języki od zawsze są moją pasją i chcę związać z tym moją przyszłość. Są to moje drugie studia, po ścisłych finansach, w trakcie których doszedłem do wniosku, iż przedmioty matematyczne to kompletnie nie moja działka Smile Inne moje zainteresowania to dobra muzyka, książka, historia (w szczególności starożytna) i podróże. Nie jestem jakimś zapalonym miłośnikiem ciężarówek, ale po prostu uwielbiam różnorakie symulatory (np. seria Tropico), gdyż zapewniają dobrą zabawę na wiele godzin, satysfakcję i wbrew pozorom trudno się przy nich nudzić. Oprócz symulatorów lubię też przygodówki (oczywiście jeśli są dobre) i gry akcji (grałem w sporo gier z serii Assassin's Creed, skąd również wziął się mój pseudonim, gra Mirror's Edge też wygląda bardzo atrakcyjnie, choć nie grałem, bo jak na moje oko wydaje się dość trudna).

Co do symulatorów ciężarówek to dopiero od niedawna zacząłem się nimi interesować. Moja historia z takowymi jest dość krótka. Zacząłem od 18 Wheels Of Steel : Haulin, ale w tej grze jeździłem raczej rekreacyjnie po USA, bez naczep. Była to solidna, dobrze zrobiona gra. Potem przez jakiś czas odstawiłem symulatory i po jakimś czasie ponownie wróciłem, tym razem do pierwszej części Euro Truck Simulator, ale szybko się nią znudziłem, gdyż nie spodobała mi się zbytnio. Od 6 dni jestem posiadaczem pełnej wersji Euro Truck Simulator 2 (wcześniej grałem przez 2 tygodnie w demo) i muszę przyznać, że jest o wiele lepsza od swojej poprzedniczki. Gram w nią dość krótko, więc muszę się z nią jeszcze oswoić. Być może będę też zamieszczać fotorelacje z tras (niedawno założyłem własną firmę) ale najpierw muszę ogarnąć robienie zdjęć w grze Smile

Jeśli chodzi o ciężarówki w ETS2 to nie było mi jeszcze dane przetestować wszystkich, ale z wyglądu bardzo podobają mi się ciężarówki firmy Scania. Mercedesy i IVECO też wyglądają całkiem nieźle. Co do jakości jazdy to dobre wrażenia odniosłem z jazdy IVECO.

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że będę się tu dobrze bawić Smile


RE: Witajcie - MAD MAX - 15/08/2015 10:12 AM

Witam w naszym gronie i życzę miłej zabawy.

Po zapoznaniu się z regulaminem Tongue


RE: Witajcie - Armk - 15/08/2015 10:19 AM

Witaj na forum, czyli w rodzinie eTrucks.plWykrzyknik


RE: Witajcie - VresT - 15/08/2015 10:44 AM

Świetny opis witaj na forum ! Baw się dobrze ! Big Grin


RE: Witajcie - Deamon221 - 15/08/2015 11:11 AM

Witamy, witamy Tongue Miłej zabawy Smile


RE: Witajcie - Marcin D - 15/08/2015 11:34 AM

Witaj na pokładzieSmile


RE: Witajcie - Michal_Z_gno - 15/08/2015 11:56 AM

Witamy na naszym forum.


RE: Witajcie - Ania - 17/08/2015 11:35 AM

Witaj na forum !! Miłego pobytu dla Ciebie,wielu ciekawych relacji - zapewne takie będą - skoro taki wstęp Nam tu "zaserwowałeś" Wink


RE: Witajcie - djdarklighter - 17/08/2015 11:38 AM

Bardzo fajny wstępniak. Zatem nic, tylko baw się dobrze w ETS'a 2 i miłego pobytu na forum w doborowym towarzystwie.
Pozdrawiam


RE: Witajcie - Hardcor123 - 17/08/2015 01:08 PM

Witamy w naszej truckerskiej rodzinie ! Miłej zabawy Smile