eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding 1.98 (ProMods 1.98 - patch 1.21) - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Kosz
(/forum-117.html)
+--- Dział: Kosz (/forum-191.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding 1.98 (ProMods 1.98 - patch 1.21) (/thread-32698.html)



RE: Poland Rebuilding 1.98 (ProMods 1.98 - patch 1.21) - rafaelcz82 - 31/10/2015 06:50 PM

@Thombike, odpowiedź jest prosta. Mapy TSM i ProMods+Poland Rebuilding nie są ze sobą kompatybilne. A to dlatego, że podmieniają te same tereny. Wystarczyło by się zapoznać z opisami do map przed ich pobraniem.
A problem z brakiem mapy TSM możesz obejść. Musisz tylko odpalić zapis stanu gry na mapie TSM, założyć garaż w którymś z miast europejskich występujących na wszystkich mapach (np. w Paryżu), przenieść tam wszystkich kierowców z Afryki wraz z samochodami i zlikwidować bazę w Afryce. Po tym powinieneś już z powodzeniem móc uruchomić grę na zestawie map ProMods+Poland Rebuilding.


RE: Poland Rebuilding 1.98 (ProMods 1.98 - patch 1.21) - Michal_Z_gno - 31/10/2015 06:50 PM

(31/10/2015 06:39 PM)Thombike napisał(a):  Do tej pory używałem mapy TSM, bo nie miałem Scandynavia DLC. Teraz mam i...niestety ani Promod ani Poland rebuilding nie odpala razem z TSM Sad Jakieś pomysły? Może jest gdzieś wersja kompatybilna? I to nawet nie jest problem, żem uszę mieć TSM. nie musze ale...mam bazę w Afryce i obecnie jest ona niedostepna, łącznie z kiermanami i całym bajzlem. Chciałbym ją zlikwidowac ale gra nie daje takiej możliwości więc? Co zrobić?

Mapki ProMods i Poland Rebuilding nigdy nie działały z TSM bo są to osobne projekty i nawet można powiedzieć, że w pewnym sensie konkurencyjne.

Najlepsze wyjście to musiałbyś założyć nowy profil pod mapki ProMods i Poland Rebuilding.


RE: Poland Rebuilding 1.98 (ProMods 1.98 - patch 1.21) - SebKow97 - 01/11/2015 01:11 PM

Jaką wersję ETS2 trzeba mieć żeby to działało bo ja mam najnowszą na steam'ie i mi wywala całego ETS'a ?


RE: Poland Rebuilding 1.98 (ProMods 1.98 - patch 1.21) - djdarklighter - 01/11/2015 01:30 PM

Najnowsza wersja gry i aktualne mapy to nie wszystko. Dochodzi do tego kompletna ilość plików map, innych modów oraz ich odpowiednia kolejność. A żeby to ustalić potrzebny jest plik "gamelog". Bo "wywala" to trochę mało.


RE: Poland Rebuilding 1.98 (ProMods 1.98 - patch 1.21) - haku451 - 01/11/2015 08:21 PM

Mam problem. Podczas gry nie widzę miast,które dodaje mapa. Na mapie widnieją tylko miasta z dodatku Going East. Jak to naprawić? Mam problem. Podczas gry nie widzę miast,które dodaje mapa. Na mapie widnieją tylko miasta z dodatku Going East. Jak to naprawić?


RE: Poland Rebuilding 1.98 (ProMods 1.98 - patch 1.21) - Szczuru - 01/11/2015 08:32 PM

Kolego my nie wróżbita Maciej. Proszę o:
1. Gamelog
2. Wykaz modów aktywowanych i ich kolejność (screen z Menadżera Modów)
3. Podstawowe dane takie jak: DLC i wersja gry.


RE: Poland Rebuilding 1.98 (ProMods 1.98 - patch 1.21) - Rene-GAD - 05/11/2015 12:08 PM

Do autorów mapki:

Czy jest w planach na mapie PR taki parking ?? Z tego co wiem to prefab FLD Wink

Image

Nie ukrywam, że takich miejsc brakuje mi... prawie jak w realu.. gdzieś po drodze parking "na dziko".


RE: Poland Rebuilding 1.98 (ProMods 1.98 - patch 1.21) - DIESIRAE - 05/11/2015 01:09 PM

(05/11/2015 12:08 PM)Renegade napisał(a):  Do autorów mapki:

Czy jest w planach na mapie PR taki parking ?? Z tego co wiem to prefab FLD Wink
Nie ukrywam, że takich miejsc brakuje mi... prawie jak w realu.. gdzieś po drodze parking "na dziko".

No akurat to wygląda na zatokę autobusowąTongue ale parkować też pewnie można, tylko który kierowca stałby na poboczu w środku lasu na dłuższy odpoczynek.

Znaczy się w jakim sensie "na dziko"?? nie oznakowany?? byle gdzie na poboczu?? w środku lasu czy w dowolnym zaskakującym miejscu?? O ile pamiętam na aktualnie wydanej mapie PR takie miejsca z "klimacikiem" to już są, trzeba je tylko po drodze gdzieś tam odkryćWink

Akurat jeśli wolicie spać gdzieś po rowach i krzakach to myślę, że nie ma przeszkód żeby gdzieś coś podobnego na mapie ulokować, no ale wtedy zapewne odezwą się przeciwnicy takich rozwiązańTongue


RE: Poland Rebuilding 1.98 (ProMods 1.98 - patch 1.21) - Rene-GAD - 05/11/2015 01:34 PM

Hej Desirae.

Dzięki Ci za odpowiedź. To jest miejsce do spania (fotka pochodzi z mapy MHA - nie będę ukrywał bo i po co).
Na pewno są tu osoby dla których ETs to gra... ale też są tacy dla których jest to symulator i chcą się poczuć jak prawdziwy trucker.
Zdania będą tak czy siak podzielone. Nie chcę się bawić w ankiety kto za a kto się wstrzymał...
Pytanie było konkretnie do twórców mapy i Wy podejmiecie decyzję czy tak czy nie.
Tak, wiem że na mapie PR są takie niecywilizowane miejsca parkingowe ale one i tak są widocznie oznakowane. Wink
A to co pokazałem na zdjęciu to jest bardziej "na dziko" czyli jak to sam określiłeś "po rowach, krzakach" :E
W realu nie raz widać jak truckerzy parkują na pauzę czasem w miejscach "gdzie się da".
Jeszcze wpadł mi do głowy pomysł na miejsca do parkowania w bocznych drogach - level hard bo wjechać trzeba tyłem - innej opcji nie ma Big Grin

Myślę, że kilkanaście takich miejsc parkingowych na mapie przy krajowych drogach dodało by smaczku.

Dla przykładu podam kilka lokalizacji na trasach:

- Koszalin - Gdynia
- Olsztyn - Białystok (za Mikołajkami, za węzłem na Suwałki)
- Białystok - Siedlce
- Szczecin - A4
- Rzeszów - Radom


Myślę, że skali mapy to jest drobiazg a (u)cieszy nie jednego szukającego na siłę miejsca do spania.


Pozdrawiam załogę. Smile


RE: Poland Rebuilding 1.98 (ProMods 1.98 - patch 1.21) - PRAWY80 - 08/11/2015 02:30 AM

Witam zapytano czy w kolejnej aktualizacji pojawiła się DK72 wraz z miastami Rawa Mazowiecka i Skierniewice DK70 polączona z S8 i A2