eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding 1.98 (ProMods 1.98 - patch 1.21) - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Kosz
(/forum-117.html)
+--- Dział: Kosz (/forum-191.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding 1.98 (ProMods 1.98 - patch 1.21) (/thread-32698.html)



RE: Poland Rebuilding 1.97 (patch 1.20) - bobr40 - 02/10/2015 11:26 AM

(02/10/2015 11:06 AM)palmer74 napisał(a):  Witam
mam parę pytań Smile

Po pierwsze gdzie jest plik manifest ? Bo po rozpakowaniu tej mapy mam 3 pliki :

PolandRebuilding _def_1.97
PolandRebuilding_map_1.97
PolandRebuilding_model_1.97

więc znalazłem zapis o wersji tylko w 1 i 2 pliku w 3 nic nie mogę znaleźć , dodam że ronię to w notatniku, więc jakbyś mógł tak bardziej łopatą wytłumaczyć to byłbym wdzięczny Smile
PolandRebuilding _def_1.97
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
PolandRebuilding_map_1.97
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
PolandRebuilding_model_1.97
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Pliki z rozszerzeniem .scs otworzyć dowolny program do archiwizacji.
Manifest.sii plik otwiera się program "Edytor tekstu".Wink


RE: Poland Rebuilding 1.97 (patch 1.20) - palmer74 - 02/10/2015 11:38 AM

Dzięęęki chłopaki za pomoc Smile

Nie pomyślałem o 7zip i wypakowywałem pliki i walczyłem z tym w notatniku Smile)) a teraz wszystko śmiga potwierdzam szerokości Smile


RE: Poland Rebuilding 1.97 (patch 1.20) - danio123 - 02/10/2015 01:12 PM

Edytujcie sobie w ten sposób pliki a potem spróbujcie dodać na przykład jakiś nowy dodatek.
To wam zacznie do windowsa wywalać.
Naprawdę nie łatwiej poczekać na nową oficjalną wersję dodatku ?
Taka edycja plików może mieć nieciekawe skutki w przyszłości. Ja tam wolę poczekać na oficjalną pełną wersją, tak by cały komplet map szedł bez zarzutu.
Pozdro.


RE: Poland Rebuilding 1.97 (patch 1.20) - Borsuk - 02/10/2015 01:32 PM

Tak zgadzam się, takie zmiany mogą mieć nieciekawe skutki w przyszłości, Twój komputer wybuchnie lub stanie się coś innego nieprzewidywalnego, trzeba się bać :E. A tak na poważnie, co się może stać z samą grą jak w gamlogu nie masz żadnych dodatkowych warningów, poza tymi które były na wersji gry 1.20. Po przejściu na 1.21 robisz zapis stanu i się bawisz, w razie problemów wracasz do stanu sprzed awarii, logiczne prawda, oczywiście że taka edycja plików to rozwiązanie tymczasowe, jednak moim zdaniem nie powoduje większych zagrożeń dla gracza. Aktualizacja 1.21 to głownie kosmetyka mająca na celu wprowadzenie DLC z pieskiem z kiwającą główką, więc nie ma się czego bać. Gdyby nasi przodkowie nie ryzykowali, nadal siedzielibyśmy na drzewach Wink.


RE: Poland Rebuilding 1.97 (patch 1.20) - danio123 - 02/10/2015 02:13 PM

Ja tylko podzieliłem się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami, a są dość spore.
To już sprawa każdego usera z osobna co zrobi. Z doświadczenia swojego forum wiem, że potem jest kwik "bo mi nie działa",
bo wybija do windy" "bo zrobiłem jak piszę, i nie idzie" itp.


RE: Poland Rebuilding 1.97 (patch 1.20) - palmer74 - 02/10/2015 08:16 PM

nie ma co płakać ja w przeciwieństwie nie mam wielkiego doświadczenia Smile ale jak pisze Borsuk czym to grozi Pytajnik zrobiłem kopię "nieruszonych map" zgrałem save-y
i teraz zamiast płakać i czekać po prostu gram Smile . A jak wywali to wrócę do stanu poprzedniego. A jak będę maił problem to mam nadzieję że życzliwi ludzie mi pomogą
bo od tego są fora internetowe Smile


RE: Poland Rebuilding 1.97 (patch 1.20) - danio123 - 02/10/2015 08:27 PM

A ja sobie wolę poczekać. Poza tym nie ma nic ciekawego w 1.21


RE: Poland Rebuilding 1.97 (patch 1.20) - rafaelcz82 - 02/10/2015 08:41 PM

Kolego danio123, cóż mogę dodać - twój komputer, twoje zabawki, twój cyrk i twoje małpy. Faktycznie, jeśli się obawiasz o utratę profilu w ETS2 po tym, jak przypadkowo coś namieszasz w modyfikacjach, to nie podejmuj ryzyka.
Ja bym nie podpowiadał rozwiązania, gdybym sam nie próbował iść na żywioł. A z ciekawostek dodam, że jak próbowałem zostawić zestaw map ProMods1.97 + "zmodyfikowany" przeze mnie Poland Rebuilding, to się przywitałem z pulpitem. Później w menadżerze modów zrobiłem szybką podmianę plików z ProMods na najnowszą wersję (o właśnie, jest już do pobrania na stronie teamu ProMods) i gra jak i ostatni zapis z profilu, na którym rozwijam karierę wczytały się bez większego zająknięcia. Cóż, gra nas może wywalić w każdym momencie, ale kto nie ryzykuje, ten nie pojedzie Smile Zwłaszcza, że mapy się mogą wczytać, a będziemy mieli w parku taborowym ciągnik z modyfikacji już niekompatybilnej i np. będzie nas wywalało za każdym razem, gdy się odwiedzi menadżera garaży. Ja w sumie przez trzy dni, jak tylko miałem na to wolną chwilę, kombinowałem jak się pozbyć Magnumki, która robiła mi zamieszanie w filii firmy w Reims.


RE: Poland Rebuilding 1.97 (patch 1.20) - djdarklighter - 02/10/2015 09:08 PM

Radol kiedyś napisał, że jeżeli wychodzi kolejny update gry to lepiej poczekać na update mapy. Bo mogą pojawić się "kwiatki" z poprawnym działaniem. Jeżeli ktoś nie może się doczekać i podejmuje ryzyko "zabawy" z plikami, to crash/pulpit prawie pewny. Zawsze jest lepiej poczekać na update mapy. "...cierpliwi będą wynagrodzeni..."


RE: Poland Rebuilding 1.97 (patch 1.20) - danio123 - 02/10/2015 09:25 PM

@djdarklighter
Popieram w 100%.
Jakby były ważne modyfikacje to bym próbował, a tak to nie ma powodu by ryzykować.