eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Paczka skinów na naczepy by Michal_Z_gno - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Skiny do ETS 2 (/forum-122.html)
+----- Dział: Paczki Skinów (/forum-345.html)
+----- Wątek: Paczka skinów na naczepy by Michal_Z_gno (/thread-32798.html)

Strony: 1 2


Paczka skinów na naczepy by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 30/08/2015 02:16 PM

Jest to paczka skinów na naczepy do Euro Truck Simulator 2 zawierająca taką zbieraninę (19 sztuk) części moich skinów do ETS2 jakie do tej pory wykonałem.
Oczywiście skiny podmieniają oryginalne z gry i są to dokładniej takie malowania:
Berger, Bury, Dortrans, Przybrudzony czerwony, Emons, Kociuk Logistics, Kocham Polskę, Francepol, Nadd Ress, Steinkuhler, Franz Hofler, Ikea, Koch, Kadam, Muller, BeckersBester, Rico, Fresh, Voigt, Duvenbeck.
Samą paczkę jak będę miał chwile jeszcze uzupełnię o inne skiny których trochę mam na dysku ale następne już będą głównie dodawane jako standalone bo już się trochę kurczy standardowy zasób z gry Tongue.

Image


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Info:
Autor: Michal_Z_gno
Wersja gry: 1.20.x - 1.24.x + DLC Skandynawia (bo niektóre skiny podmieniają firmy z tego dodatku).

Tylko dla eTrucks.pl Wykrzyknik Zakaz wynoszenia na inne strony Wykrzyknik
Only for eTrucks.pl Wykrzyknik Not Distribute Wykrzyknik



RE: Paczka skinów na naczepy by Michal_Z_gno - Cacilier - 30/08/2015 02:47 PM

Działa z innymi paczkami naczep, Takimi które nie podmieniają a dodają naczep ?


RE: Paczka skinów na naczepy by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 30/08/2015 02:48 PM

Cacilier tak będzie działać bez problemu z innymi paczkami które dodają nowe naczepy.


RE: Paczka skinów na naczepy by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 06/06/2016 07:58 PM

#Nowy link w pierwszym poscie.


RE: Paczka skinów na naczepy by Michal_Z_gno - skaecik - 06/06/2016 08:05 PM

I żeby nikt się nie okazał "życzliwym", bo znajdę i nogi z tyłka powyrywam.

Michał, dzięki, zaraz biorę Big Grin Bo SCS'owskie mnie nudzą Wink


RE: Paczka skinów na naczepy by Michal_Z_gno - Negan44 - 06/06/2016 09:27 PM

Naczepy fajne, ale naczepa BERGERecotrail jest źle zrobiona Wink Co mam na myśli ? Brak napisów z tyłu naczepy


RE: Paczka skinów na naczepy by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 06/06/2016 09:30 PM

(06/06/2016 09:27 PM)Siweczek napisał(a):  Naczepy fajne, ale naczepa BERGERecotrail jest źle zrobiona Wink Co mam na myśli ? Brak napisów z tyłu naczepy

Bo ta naczepa to stary mój skin jeszcze z czasów ETS1 który tylko przystosowałem do ETS2 i nie chciało mi się już robić tych napisów. Zresztą nie wszystkie naczepy mają te napisy np. tu są same czarne drzwi:
http://img38.otomoto.pl/images_otomotopl/828334489_2_1080x720_berger-ecotrail-2014-bardzo-maly-przebieg-jak-nowe-dodaj-zdjecia.jpg


RE: Paczka skinów na naczepy by Michal_Z_gno - Negan44 - 06/06/2016 09:34 PM

A no chyba, że tak Wink W sobotę pojadę na bazę to porobię parę zdjęć takich naczep. Nasza firma (w realu) posiada 19 takowych naczep do transportu stali


RE: Paczka skinów na naczepy by Michal_Z_gno - skaecik - 06/06/2016 09:53 PM

Uwierz że tych (regulamin forum więc nie zastosuję) Ecotraili jest dużo różnych wersji.
Z punktu widzenia Operatora Wózka Widłowego (OWW) - kaszana jedyna w swoim rodzaju, lipa straszna. To z doświadczenia.


RE: Paczka skinów na naczepy by Michal_Z_gno - szymonix1 - 05/10/2021 09:51 PM

Dziala jeszcze ?