eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Sprinter 211 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Pojazdy do ETS 2 (/forum-120.html)
+----- Dział: Autobusy / Busy / Osobowe / Inne (/forum-262.html)
+----- Wątek: Sprinter 211 (/thread-33112.html)



Sprinter 211 - rafis27 - 12/09/2015 07:24 AM

Witam wydaje moja przeróbkę sprintera 211,film prezentuje co i jak, są błędy w nim bo to jedna z pierwszych wersji,raczej do zabawy bo nie pamiętam czy hak montowałem raczej nie,pozdrawiam
Wynoszenie modu dozwolone jest tylko z oryginalnym videoWykrzyknik
Zakaz edycji modu i udostępniania ,jak znajdę gdzieś ten mod z edytowany już więcej nie zobaczycie moich modów a w tym mega modu sprinter nad którym pracuję

Image

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .





RE: Sprinter 211 - batipll - 12/09/2015 07:47 AM

Nie dodajemy zdjęć z logiem innych for, link dajemy w tagi
Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść . a filmik w
Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


RE: Sprinter 211 - Daf€6 - 13/09/2015 06:47 PM

Nie no, sprinter super Smile A testowałem wszystkie dostępne do ETS2 dostawczaki, tj. Mastera i większego Sprintera. Wygląda super, świetnie się prowadzi. Nie testowałem, czy można podpiąć przyczepkę. Jeśli chodzi o wady to jedna z lamp tylnych świeci słabiej - trzeba podjechać do elektryka Smile Poza tym na najmocniejszym silniku prędkość maksymalna to 156 km/h i go odcina, a z pewnością w realu więcej by poleciał. Skrzynia biegów ma za krótkie przełożenia. Szkoda, że wszystkie pliki są zablokowane, zmieniłbym tylko długości biegów, takie jak mam w innym Sprinterze. Wink Ogólnie 5/6, pozdrawiam.


RE: Sprinter 211 - Marcin D - 13/09/2015 07:00 PM

Najsłabsze sprintery jadą max tyle ile piszesz i najmocniejsze też bo te mocniejsze mają elektroniczne kagańce Smile