eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Realistic Visuals v2.5 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Modyfikacje do ETS 2 (/forum-124.html)
+----- Dział: Mody Graficzne (/forum-414.html)
+----- Wątek: Realistic Visuals v2.5 (/thread-33256.html)



Realistic Visuals v2.5 - VresT - 16/09/2015 04:47 PM

Jest to modyfikacja zmieniająca grafikę na bardziej realistyczną

Image

Image

Image

Cytat:Realistic Visuals ETS2 1.20

Version 2.5:
– Overall Brighter Tones
– New Trees and with more leaves (if compared with the last version of my mod)
– New Big Tree (Testing this new one)
– Added pines
– Some roads were edited

OBS: It’s very important to set these Graphic Settings at high to get the best visuals with this mod:
– Vegetation Detail – HIGH
– Grass Density – HIGH

Credits:

Rafaelbc, Grimes, Atak_Snajpera, Knox_xss


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .



RE: Realistic Visuals v2.5 - rafaelcz82 - 09/10/2015 02:56 PM

Pobrałem, chwilę testowałem i odłączyłem menadżerem modyfikacji. Nie wiem, może to zależy od ustawień grafiki, przede wszystkim zagęszczenia roślinności w opcjach gry, ale u mnie na terenie mapy PR 1.97 drzewa występowały nie tam, gdzie trzeba. Np. jadący z Bydgoszczy w kierunku Szczecinka miałem drzewa (potężne dęby) na środku jezdni. Po odłączeniu tej modyfikacji i ponownym przejeździe tą samą drogą wszystko jest ok.
Dodam tak na szybki, że na wersji 1.98 PR i PM nie testowałem tej modyfikacji. W sumie jest fajna, bo głównie drzewa, to są drzewa - potężne i rozłożyste. Te od scs-u można bardziej porównać do przerośniętego krzaczka Wink


RE: Realistic Visuals v2.5 - 1978toja - 13/11/2015 07:41 AM

Ja tak samo przetestowałem na wersji 1.21.1.s i stwierdzam ze nie mam jak na razie żadnych błędów,mam również mapkę PM 1.98 i rebulding PL, co zauważyłem to faktycznie dodało sporo dużych drzew. Jak dla mnie modyfikacja jest superSmile Pozdrawiam.