eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Jak dodać firmę do istniejącego miasta w ETS 2? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Poradniki (/forum-276.html)
+---- Wątek: Jak dodać firmę do istniejącego miasta w ETS 2? (/thread-33876.html)



Jak dodać firmę do istniejącego miasta w ETS 2? - .:KoxTrucker:. - 17/10/2015 11:51 AM

JAK DODAĆ FIRMĘ DO ISTNIEJĄCEGO MIASTA W ETS 2?

1. Tworzymy miasto według ostatniego postu z poradniku admina,
2. Wstawiamy je w ME,
3. Zapisujemy definicję z folderem map,
4. Otwieramy folder def i tworzymy w nim podfolder company,
5. Dodajemy folder/foldery naszej firmy, np. dodaję tradeaux i eurogoodies,
6. W folderze naszej firmy/firm tworzymy katalogi out, in i editor
7. Otwieramy plik def.scs SCS Extractorem, a potem szukamy folderów def, company ,in i out, następnie wybieramy ładunki oznaczone plikiem sii,
8. Przenosimy ładunki do folderów in i out,
9. W folderze editor tworzymy nową definicję,

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


10. Prefaby firm znajdziemy w def/world/prefab.sii,
11. Przepisujemy wartość prefabu naszej firmy,
12. Zapisujemy plik najpierw na pulpicie pod nazwą np. ,, tuskograd.sii", czyli ,, nazwa miasta i .sii, a następnie w def/company/...../editor,
13. Zapisujemy folder map w folderze z ,,modyfikacją",
14. Odpalamy edytor i na terenie naszego miasta wstawiamy prefab naszej firmy.
15. Zapisujemy, upewniamy się, czy firma pokazuje logo i swoją nazwę (po zapisie),
16. Kopiujemy do folderu map i możemy dalej robić ,, swoje"

Dziękuję za uwagę.
Liczę na pozytywne opinie.


RE: Jak dodać firmę do istniejącego miasta w ETS 2? - MAD MAX - 17/10/2015 12:18 PM

Nie znam się na tego typu rzeczach ale to nie istotne, ważne jest to że zrobiłeś to dla innych z chęcią pomocy bo są osoby które chcą się bawić w tego typu rzeczy ale nie wszystko jeszcze wiedzą i to może się im przydać.


RE: Jak dodać firmę do istniejącego miasta w ETS 2? - siedlecki95 - 28/08/2016 04:42 PM

mam 3 firmy w jednym miescie w drugim jest 1 firma wszystko sie wyświetla na mapie widać ze są tam firmy a zlecenia mam tylko z rabena do tradeaux w innych firmach wogle nie ma ładunków


RE: Jak dodać firmę do istniejącego miasta w ETS 2? - bisson1976 - 28/08/2016 05:09 PM

Siemka. Jaki masz błąd w gamelogu ?
Możesz też zrobić restart ekonomii.


RE: Jak dodać firmę do istniejącego miasta w ETS 2? - siedlecki95 - 28/08/2016 05:32 PM

dodałem sobie więcej ładunków do firm i jest git ale teraz gdy biore ładunek do firmy tradeaux to na środku drogi widze mam pinezke zeby tam sie rozładować i wogle nie widze tam tego białego podświetlenia na naczepe https://www.flickr.com/photos/136771523@N07/29292203315/in/dateposted-public/ rozładunek powinien być na bazie a nie na środku drogi

branie ładunków z tradeaux do innych firm działa normalnie ale rozładować sie tam nie da