eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
ProMods 2.10 (1.24.x) - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Kosz
(/forum-117.html)
+--- Dział: Kosz (/forum-191.html)
+--- Wątek: ProMods 2.10 (1.24.x) (/thread-33919.html)



RE: ProMods 2.02 (1.23.x) - bandurama - 12/06/2016 05:55 PM

Ja powiem tak, na pewno nie usuwajcie tego co jest. Spróbujcie to zrobić jakoś polubownie. Jeżeli nie będą chcieli tego to po prostu wyłączcie niektóre firmy w def'ie, a nam- tym którzy w szczególności grają w Polsce, dodasz jakiś zamiennik pliku def który to zmieni.
Jest to trochę dziwne, że chcą się kłócić. Przecież to dodaje mapie rozmaitości. A jeżeli będą waszą grupę dalej ograniczać to się odłączcie. Zawsze można pomyśleć o mapie która będzie w skali podobnej do mapy Węgier. Jako osobny moduł. Tak aby kilometry leciały tak jak tam lecą. Zawsze to będziecie wolni, nikt was nie będzie ograniczać.


RE: ProMods 2.02 (1.23.x) - prenrzyk - 12/06/2016 07:28 PM

Przyklaskuje w/w stwierdzeniom.Jezeli ProMods sie nie podoba to zawsze PR może byc jak mapa węgier. Bardzo ładna, grywalna i stanowiąca odskocznie od całości map.I bardzo miło w nią sie gra.
Nigdzie nie jest powiedziane ze PR musi byc częścią całości.A szkoda tego wysiłku zaangażowania ludzi włożonego w ten projekt.


RE: ProMods 2.02 (1.23.x) - danio123 - 12/06/2016 07:34 PM

Jeżeli są pewne standardy i się ich trzymamy, to kluczem jest słowo kompromis. Wielką stratą byłoby wyjście mapy Polski z projektu Promods.


RE: ProMods 2.02 (1.23.x) - daro12345 - 12/06/2016 10:21 PM

czemu nie dodali łańcuchów na tylną oś w ciężarówce bo w Islandi musiałem się przełączyć na skrzynię sekwencyjną bo automat nie dał rady koła się ślizgają .

W Gorzowie Wielkopolski
Spedycja -Posped

Spedycja widmo ani jak wjechać ani jak wyjechać a mam wgrane gabaryty i masakra z oddaniem ładunku tylko klawisz f9 pomaga ale jak mama mały ładunek i teras muszę unikać tej spedycji ciekawe czy to u mnie tylko tak jest proszę o odpowiedz.


RE: ProMods 2.02 (1.23.x) - RadolSzczecin - 12/06/2016 11:47 PM

O mapie w skali Węgier to od razu zapomnijcie - nie o to chodzi aby się tu nagle odłączać od projektu i cudować.
Polska i PR zostanie tak jak była w takiej postaci i bez cudowania ze skalą ...itd
Ogólnie nie mam zamiaru toczyć 'wojny' z pozostałą częścią ekipy promods, bo tak jak wspomniałem faktycznie po części mają rację
i przyznaję że zrobiliśmy coś więcej niż "przewiduje to norma" Niestety jednak nigdy formalnie o takiej normie nie było mowy i uzgodnień.
Teraz ciężko trochę to korygować.

Ponieważ prowadzę projekt od długiego czasu to z doświadczenia wiem jedno - na dłuższą metę nie da się mieć i prowadzić jednocześnie dwóch wersji jakiegoś terenu.
I tak przyjdzie taki czas że trzeba będzie zrezygnować z jednej wersji, więc jeśli 'unieruchomimy' około 20 firm w tym rejonie to już tak zostanie na stałe.

Na tym terenie będą w przyszłosci zapewne poprawki mniejsze lub większe i na pewno nie da rady utrzymać grywalnych 2-óch wersji jednocześnie - jednej z 65 firmami a drugiej np. z 35 firmami.

Tak jak wspomniałem, wiem że po części mają rację, bo to widać dobrze na przykładzie Polski i np. Warszawy gdzie mamy chyba 13 firm, więc proporcjonalnie nawet gdyby dać po 15 w Gdańsku i Gdynii to suma firm wychodzi 30.
Oczywiscie nie wspominam że są także firmy w mniejszych miejscowościach obok w tym rejonie.

Niestety - "rozpędziliśmy się trochę" ale nie wiem czy to dobry moment aby teraz kombinować i czy to jest aż taki wielki problem aby wogóle ruszać te firmy, skoro już są i działają.

Na razie spróbujemy uzgodnić jakie to będą firmy do wyłączenia i zostaną skasowane przypisania dla nich a firmy wyłączone z pokazywania na mapie.
Firmy te więc staną się jakby tylko elementem architektonicznym miasta.


RE: ProMods 2.02 (1.23.x) - djdarklighter - 12/06/2016 11:52 PM

Czyli bez "add-onu".
Trochę szkoda, ale kto wie, może tak będzie lepiej.


RE: ProMods 2.02 (1.23.x) - Rene-GAD - 13/06/2016 06:55 AM

(12/06/2016 11:47 PM)RadolSzczecin napisał(a):  ...
Na razie spróbujemy uzgodnić jakie to będą firmy do wyłączenia i zostaną skasowane przypisania dla nich a firmy wyłączone z pokazywania na mapie.
Firmy te więc staną się jakby tylko elementem architektonicznym miasta.

Też dobre rozwiązanie - urozmaici się krajobraz a z czasem coś tam podepniecie "po cichu" do zleceń :E


RE: ProMods 2.02 (1.23.x) - bumbumek - 13/06/2016 10:13 AM

Szkoda Waszej wspaniałej pracy, by rezygnować z tylu firm - w końcu to tylko urozmaica rozgrywkę, i dodaje więcej możliwości wyboru tam gdzie się chce jechać. Stawiać się tez nie ma co, bo w końcu z ProMods tworzycie drużynę.

Cóż, myślę że powinniśmy całkowicie zdać się na Ciebie Radku - poznałeś nasze zdanie, gdzie większość byłaby za samodzielnym dodatkiem z większą ilością firm, za czym i ja opiewam. Ale jak na tę chwilę oponujesz za selekcją, to przyjmuję to z pokorą Smile


RE: ProMods 2.02 (1.23.x) - Deczor - 13/06/2016 01:58 PM

Szkoda że nie mogło zostać dla testu, w razie problemów przy następnej wersji można by wtedy zmniejszyć liczbę spedycji, część można by było ustawić na dostawę tylko, bez możliwości brania nowych zleceń. Uważam że rozdzielenie was z punktu widzenia graczy było by bardzo niekorzystne, mamy zgodność, jedną paczkę co jest dla nas wygodne, dodatkowo ludzie z poza Polski decydowała by się rzadziej na PR a tak mogą z automatu podziwiać ciężką pracę rodaków i piękne tereny PL. Sprawa druga Radku to nie wydaje Ci się że trochę zazdrość podyktowała taką decyzję, dziwnie by było jak w PL by były fajniej miasta rozbudowane jak w całym PM? Gdzieś może prawda leży pośrodku, szkoda waszej pracy za którą jesteśmy wdzięczni, może uda Ci się wrzucić krótki film na YT jak to miało wyglądać, pozdrawiam cały team PR.


RE: ProMods 2.02 (1.23.x) - RadolSzczecin - 13/06/2016 04:12 PM

(13/06/2016 01:58 PM)Deczor napisał(a):  Sprawa druga Radku to nie wydaje Ci się że trochę zazdrość podyktowała taką decyzję, dziwnie by było jak w PL by były fajniej miasta rozbudowane jak w całym PM?

Ja zawsze staram się myśleć bardziej konkstruktywnie i obiektywnie.
Według mnie "zazdrości" moze i trochę jest, ale sami koledzy z promods zasugerowali aby tylko 'deaktywować' niektóre firmy bez jakiegokolwiek ruszania miasta, wiec raczej chodzi tu o proporcje ilości.

My byśmy chceli dać Wam w takiej postaci jak jest i z tyloma firmami, ale jednocześnie wiem że proporcjonalnie do innych dużych miast zostało to sporo przesadzone i widać to choćby w podglądzie mapy.
(W samej grze, jeżdżąć po mieście nie ma się takiego wrażenia i różnicy nie widać)