eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Witam wszystkich. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Przywitaj się (/forum-261.html)
+--- Wątek: Witam wszystkich. (/thread-33991.html)

Strony: 1 2


Witam wszystkich. - kuba6 - 21/10/2015 11:47 PM

Cześć, mam na imię Jakub, mam 18 lat plus 4. Od małego jestem zapalonym miłośnikiem ciężkich zestawów na drodze. Kiedyś, kiedyś (7-8) lat wstecz, dużo udzielałem się na forach, no ale po gimnazjum przyszedł czas na bardziej skomplikowaną naukę a w późniejszym czasie na pracę. Fora upadają, powstają nowe jak ktoś jeszcze jest tu weteranem kilkuletnim z tamtych czasów, VSma forum, albo trucksite, topłer, itp ( moderatorzy, nie reklamuję, tylko wspominam, te domeny i tak już nieaktualne od dawna.) i moderatora topłer najlepszego "Lubelaka" Szczerbol, to chętnie zapraszam na pw, razem powspominamy dawne czasy. Co dalej o mnie, jak skończyłem 22 minus 4 lata, poszedłem na prawko. I od wręczenia "plastiku" z transportem rozdzielić się nie mogłem, po 3 latach jako upodlony kurier, (Ci co mieli z tym nie powiem czym, a pracowali, wiedzą o czym mówię) mogłem zrobić Sobie prawo jazdy na coś większego, oczywiście problemów sto bo młody doświadczenia brak, więc od prawie roku śmigam Manem f2000 (19.293) z HDS-ikiem w hurtowni budowlanej. Poza tym od kliku miesięcy zacząłem również pogrywać Sobie w ETS-a 2. Forum przypadło mi do gustu, ale również ze względu na dużą aktywność, społeczności na forum. Więc się zarejestrowałem, postanowiłem przywitać, no i udzielać. Myślę, że wystarczająco napisałem "coś o Sobie", a zatem czas na wgłębienie się w regulamin. Cześć!



RE: Witam wszystkich. - Michal_Z_gno - 22/10/2015 12:32 AM

To witam na forum starego gracza Smile
Strony które podałeś dobrze pamiętam bo też już zleciało mi przy tej serii gier ładnych parę lat (jak zaczynałem to były czasy Haulina i świetnej mapki by VSM) Tongue


RE: Witam wszystkich. - VresT - 22/10/2015 05:56 AM

No witamy kolejnego weterana na tym forum ! Miłej zabawy Smile


RE: Witam wszystkich. - Armk - 22/10/2015 06:28 AM

Witaj na eTrucks.pl!


RE: Witam wszystkich. - Zwierzak - 22/10/2015 06:29 AM

Witam witamWink widze kolega z moich stron Big Grin


RE: Witam wszystkich. - Darson - 22/10/2015 09:07 AM

Witaj ale mam zagadkę piszesz mam 18 lat + 4,a za chwile przybywa ci lat 22 lata + 4 ?


RE: Witam wszystkich. - kuba6 - 22/10/2015 09:34 AM

18 plus 4 Czyli lat mam 22, a klika zdań dalej, napisałem 22 minus 4, czyli jak miałem 18, to zrobiłem prawko. Smile


RE: Witam wszystkich. - Darson - 22/10/2015 09:41 AM

Sorry ale odebrałem to jako 18 lat i 4 miesiące.


RE: Witam wszystkich. - Ania - 22/10/2015 09:51 AM

Witamy serdecznie na forum eTrucks ! Mam nadzieję że będziesz się tu dobrze czuł,i śmiało udzielał Wink


RE: Witam wszystkich. - Hardcor123 - 22/10/2015 03:42 PM

Witamy w naszej truckerowskiej rodzinie Wink Aktywnego udzielania się i witaj ponownie !