eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Skinowanie Lankera :P - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Grafika / Skiny (/forum-278.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-279.html)
+---- Wątek: Skinowanie Lankera :P (/thread-34002.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Skinowanie Lankera :P - Lanker - 14/02/2016 01:50 PM

update


Image
Image

Skin zyskał rozdzielczość 4k, druga strona DAFa też gotowa. Usunąłem pikselozę z tych różnych wzorkówTongue



RE: Skinowanie Lankera :P - Wawrzyn5252 - 14/02/2016 01:53 PM

Czekam aż zrobisz przód pojazdu. Pamiętaj, że z tyłu też musi być ten kolor co masz z boku Wink


RE: Skinowanie Lankera :P - random_passanger - 14/02/2016 02:19 PM

Pomysłowy skin.Przód pewno zostawiłeś na koniec bo nie do końca wiadomo jak go zrobić. :E Powodzenia. 8m2yza


RE: Skinowanie Lankera :P - Lanker - 14/02/2016 02:49 PM

Przód wydaje mi się najprostszy, tyle tylko że nie chce mi się na razie poprawiać tych linii, skończę pewno wieczorem Big Grin

Daję zdjęcie realne dla porównania Tongue
Image


RE: Skinowanie Lankera :P - MAD MAX - 14/02/2016 02:59 PM

(14/02/2016 01:50 PM)Lanker napisał(a):  Image[/align]

Skin fajny i przyjemny dla oka, możesz zmienić na nim rok a wtedy będzie bardziej na Topie :E
A więc tak ten puchar to trzeba by ręcznie poprawić, choć to może trochę zająć czasu ale warto bo skin fajny.
Mała rada co do piłki na globie, widać białe kontury dookoła ale można temu szybko zaradzić.
Wejdź w opcje warstwy i wybierz czarny obrys do wewnątrz a następnie wybierz blask zewnętrzny i również ustaw czarny kolor. Dzięki tym czynnością nie będzie widać białych kontur a piłka nie będzie wyglądała jak naklejka.


RE: Skinowanie Lankera :P - Wawrzyn5252 - 14/02/2016 03:30 PM

MM nie może zmienić roku bo takie malowanie faktycznie istnieje. Wygoogluj sobie: DAF XF105 EURO2012 Gold Edition


RE: Skinowanie Lankera :P - random_passanger - 14/02/2016 03:34 PM

MAD MAX a do czego służy zaznaczenie wartswy->zwężenie o 1px->zmiękczenie o 1px i wycięcie odwrotności? Wink Nie trzeba żadnych obrysów a niezmieniona piłka jest pozbawiona konturów.


RE: Skinowanie Lankera :P - Lanker - 15/02/2016 04:27 PM

kolejny update


Image
Image

Już bliżej niż dalej do końca, ale to jeszcze nie to Tongue zostało ładnie obrobić linie na przodzie i nad blendą, poprawić położenie i rozmiar piłki na boku (+ to co mówił Mad Max za co dzieki), dodać napis na dach i kilka małych drobnostek. I oczywiście zrobić metallic, nie wiem jeszcze jak ale do tego dojdę Szczerbol

Dzięki za komentarze! Big Grin



RE: Skinowanie Lankera :P - .:KoxTrucker:. - 15/02/2016 05:40 PM

I teraz pokazałeś, na co Cię stać! Smile


RE: Skinowanie Lankera :P - Lanker - 20/02/2016 03:01 PM

jeden z ostatnich updateów


Jestem o krok od końca prac, teraz rozkminiam jak dodać metallic ... Big Grin
Postanowiłem że zostawię puchar w spokoju tak jak jest, bo poprawianie tych małych elementów zajęło by sporo czasu i prawdopodobnie straciłbym zapał do skończenia skina Tongue Ale mam nadzieję że zastosowałem się do wszystkich wskazówek Tongue

Image
Image
Image
Image
Image
Image