eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Propozycja na zmiane :) - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Problemy, błędy, propozycje (/forum-182.html)
+--- Wątek: Propozycja na zmiane :) (/thread-34042.html)

Strony: 1 2


Propozycja na zmiane :) - krysio992 - 26/10/2015 12:05 PM

Witam. Mam do przedstawienia taką propozycje zmiany na forum ogólnie napisze o co chodzi. Myślę że nie tylko ja się spotkałem z taką niedogodnością że zakładam temat który dotyczy jakiegoś problemu który bym chciał dość szybko rozwikłać, a tu wchodzi nasz Administrator lub MAD MAX, fanatycy dodawania modyfikacji na forum Big Grin (oczywiście tu żartuje) i nasze okienko Statystyk zalewa masa modów po czym nasz temat znika Smile
I teraz do rzeczy myślałem nad czymś takim aby okienko "Statystyki forum" podzielić na 2 części w jednej to co było dotychczas oprócz modyfikacji, a w drugiej właśnie wszystko co jest w dziale "Download"

Mniej więcej mogło by to wyglądać tak Wink (robione w paincie XD)
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Myślę że też ciekawym rozwiązaniem mogło by być po prostu dodanie "suwaka" w oknie ze Statystykami Wink

Co sądzicie na ten temat, bardzo proszę kto chce niech się wypowie czy pomysł jest ciekawy czy raczej nie przydatny Smile
Pozdrawiam


RE: Propozycja na zmiane :) - MAD MAX - 26/10/2015 12:52 PM

Doskonale cię rozumiem sam czasem miałem podobną sytuację. Lecz uważam że ta zmiana nie była by na dobra, wszystko było by ciasno i jak to się mówi (naćkane) :E przez co było by mało czytelne. Żebyś mnie dobrze zrozumiał, czasem są takie strony że jak się wchodzi to widać pełno okienek, zakładek, odnośników itp do tego czasem dochodzą jeszcze reklamy Smile patrzysz na nią i nie wiesz od czego zacząć żeby znaleźć to czego szukasz.
Propozycja suwaka już jest lepsza a przy najmniej wygodniejsza, a czemu już mówię masz na górze odnośniki "Pokaż dzisiejsze posty" i "Pokaż nowe posty" osobiście jak wchodzę na forum to prawię zawsze wchodzę w dzisiejsze posty. Wydaje mi się że robi tak duża większość użytkowników forum sprawdza się tak "Co dziś w trawie piszczało" Big Grin

Więc jeśli już to ja byłbym za suwakiem, można by też zwiększyć liczbę tematów w oknie z jedenastu np. na piętnaście.


RE: Propozycja na zmiane :) - |OVERSIZED| - 26/10/2015 02:17 PM

Popieram Smile


RE: Propozycja na zmiane :) - Makro - 26/10/2015 02:54 PM

Ja całkowicie zgadzam się z Krystianem Big Grin


RE: Propozycja na zmiane :) - krysio992 - 26/10/2015 03:14 PM

No no Wink zobaczymy co na ten temat sądzą "zieloni" Big Grin i Michał


RE: Propozycja na zmiane :) - VresT - 26/10/2015 03:27 PM

Pomysł dobry przyniósł by jakiś ład i skład co,gdzie i jak Tongue I jak nam przystało,czekać na wypowiedz prezesa klubu eTrucks Big Grin


RE: Propozycja na zmiane :) - bumbumek - 26/10/2015 03:31 PM

Bardzo dobry pomysł, i ciekawie rozwinięty przez Borsuka. Jestem na tak. Pytanie tylko, czy to technicznie możliwe?


RE: Propozycja na zmiane :) - .:KoxTrucker:. - 26/10/2015 03:39 PM

Według mnie pomysł co prawda zmodyfikowany przez Borsuka, ale zaproponowany przez Krysia, jest genialny Smile
10/10


RE: Propozycja na zmiane :) - sewcio65 - 26/10/2015 05:05 PM

Pomysł świetny, według mnie najlepszym rozwiązaniem 2. BorsukaBig Grin Smile .


RE: Propozycja na zmiane :) - Łukasz23 - 26/10/2015 06:01 PM

Jestem na zdecydowanie na tak Wykrzyknik