eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Kierownice Logitech - ustawienia - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: Kierownice Logitech - ustawienia (/thread-34099.html)

Strony: 1 2


Kierownice Logitech - ustawienia - Canspray - 28/10/2015 09:00 PM

Witam. Posiadam logitecha DFGT i szukam konkretnych ustawień w Profilerze jak i w Grze, podeślijcie screena, jak macie profiler, a jak w grze ustawione suwaki. Może trafi się ktoś, kto w rzeczywistości lata żeby porównanie było, bo trudno samemu dobrze ustawić. Na necie milion kombinacji, a i tak jednak to jeszcze nie jest to, bo przy 90 lekki manewr to walka z kierownicą.. Mam ustawione jak Wolny Kanał, i trzeba się naprawdę siłować przy średnich, wyższych prędkościach, poniżej link.
https://www.youtube.com/watch?v=rMfjWvFF8Fg&feature=iv&src_vid=yubjYbkf31A&annotation_id=annotation_696223285


RE: Kierownice Logitech - ustawienia - Hydromaniak.xdd - 28/10/2015 09:49 PM

Popatrz jeszcze na kanale ''Symulatory i wiele więcej'' ma taką samą kierownicę a to z Wolnego kanału to do G27...


RE: Kierownice Logitech - ustawienia - Canspray - 28/10/2015 09:51 PM

Dzięki. Wiem że do G27, jednak DFGT się praktycznie niczym nie różni, jedynie tym że brak sprzęgła i H-shiftera, bebechy kierownicy te same. Miałem styczność na symulatorze, jak jeszcze do szkoły chodziłem.


RE: Kierownice Logitech - ustawienia - Hydromaniak.xdd - 28/10/2015 09:55 PM

Też możesz sam zobaczyć z tymi suwakami w ETS2 tam masz parę i poprzesuwaj i patrz Wink


RE: Kierownice Logitech - ustawienia - Canspray - 28/10/2015 09:57 PM

Wiem, jednak samemu to żmudna robota. Jeszcze raz dzięki za pomoc, pozdrawiam i życzę Szerokości Smile


RE: Kierownice Logitech - ustawienia - Hydromaniak.xdd - 28/10/2015 10:01 PM

Jeszcze dodam ja siedziałem nad tym ze 2-3 godz żeby było wszystko piknie ładnie :V Smile i tobie również szerokości i przyczepności w strone Ruskich masz czysto Big Grin


RE: Kierownice Logitech - ustawienia - Canspray - 29/10/2015 07:53 PM

Dzięki, dzięki Big Grin A możesz podesłać screena swoich z profilera i gry ? Byłbym wdzięczny


RE: Kierownice Logitech - ustawienia - Spajk - 09/11/2015 04:31 PM

W wolnej chwili podeślę ustawienia swojego DFGT - ja mam ustawionego go trochę bardziej na sztywno tak aby chodził z oporem, nie lubię kiedy kierownica chodzi bardzo delikatnie i czule. Od siebie doradzę ustawienie 781° obrotu kierownicy, ponieważ ruchy w rzeczywistości odpowiadają tym wykonywanym w grze, w skali 1:1.


RE: Kierownice Logitech - ustawienia - Futrzaczek99 - 09/11/2015 05:21 PM

DFGT a G27 to nie to samo, w G 27 jest inny FF. Mocniejszy i cichszy.

A jeśli chodzi o ustawienia, ja mam DF Pro, to jest dokładnie to samo tylko starsze:
w profilerze zmieniłem kąt obrotu i tyle
w grze 3 pierwsze mam na 3/4, 3/5
wibracje minimalne
3 ostatnie suwaki na 1/3


RE: Kierownice Logitech - ustawienia - Futrzaczek99 - 09/11/2015 05:22 PM

(09/11/2015 04:31 PM)Spajk napisał(a):  W wolnej chwili podeślę ustawienia swojego DFGT - ja mam ustawionego go trochę bardziej na sztywno tak aby chodził z oporem, nie lubię kiedy kierownica chodzi bardzo delikatnie i czule. Od siebie doradzę ustawienie 781° obrotu kierownicy, ponieważ ruchy w rzeczywistości odpowiadają tym wykonywanym w grze, w skali 1:1.
\Teraz już nie. Teraz już to poprawili i kiera obraca się w grze o 900*