eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Moja jazda w Virtual Spedition - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Moja jazda w Virtual Spedition (/thread-34162.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Moja jazda w Virtual Spedition - huhlekk - 27/01/2018 11:32 AM




RE: Moja jazda w Virtual Spedition - huhlekk - 28/01/2018 07:09 PM

No to jest i nowy sprzęt, tylko nie wiem czy te 550 koni wystarczy Hmmm

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr



RE: Moja jazda w Virtual Spedition - Krystian30 - 28/01/2018 07:12 PM

Marcinie, jak zwykle klasa Wykrzyknik Czyżby gabaryty? Smile


RE: Moja jazda w Virtual Spedition - DawidK - 28/01/2018 07:31 PM

Wcześniejszy zestaw lepszy moim zdaniem Sad zobaczymy jak się rozwinie Tongue


RE: Moja jazda w Virtual Spedition - huhlekk - 28/01/2018 08:06 PM

Gabaryt w sumie to będzie tylko po długości, ale chwila czasu jeszcze zejdzie jak wyjedzie na drogę Wink

A w międzyczasie ja już na swoim Volvo ładuje się do Austrii, czas jest więc może do granicy Polsko - Czeskiej jeszcze podciągnę Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr



RE: Moja jazda w Virtual Spedition - Michal_Z_gno - 29/01/2018 01:50 AM

Zestawik wygląda ładnie Smile


RE: Moja jazda w Virtual Spedition - huhlekk - 30/01/2018 02:14 PM

Po szybkiej Austrii wróciłem na pusto do kraju żeby załadować 24tony Polskiego piwa na daleką Hiszpanie, cel Lleida Tongue

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr



RE: Moja jazda w Virtual Spedition - mixon - 30/01/2018 02:58 PM

Tylko jak będziesz stał na weekendzie to żebyś nie zajumał połowę palety :B


RE: Moja jazda w Virtual Spedition - kierman - 30/01/2018 05:08 PM

Bardzo ladny skladzik kolega pogania, szerokosci xD Smile


RE: Moja jazda w Virtual Spedition - huhlekk - 30/01/2018 08:57 PM

Piwo dojechało całe i dzięki wszystkim za pozytywne komentarze.

Ja robię szybki przerzut Lleida - Rennes mój pierwszy kursik z adr'ami i pewnie nie ostatni Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr