eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Problem ze słuchawkami bezprzewodowymi. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Różne (/forum-256.html)
+---- Wątek: Problem ze słuchawkami bezprzewodowymi. (/thread-34163.html)

Strony: 1 2


Problem ze słuchawkami bezprzewodowymi. - Szwagier - 31/10/2015 08:23 PM

Witam,

Ostatnio kupiłem Słuchawki bezprzewodowe Esperanza EH133 w zestawie z mikrofonem. Otóż mikrofon działa bajkowo, czysty głos itd. ALE. Gdy chciałem połączyć słuchawki z laptopem/moim PCtem, brak odpowiedzi. Po prostu komputer nie może się z nimi połączyć i nie wyłapuje sygnału. Słuchawki mam włączone, nowe baterie wsadzone i dalej to samo. Są to słuchawki z radiem FM, ale można je również połączyć z komputerem. I nie wiem co robić, słuchawki są dobre nie chce żeby leżały w szafce nie używane bo naprawde dobrze by się grało w ETS2 itp. I mam takie jeszcze pytanko. Miał/Ma ktoś te słuchawki? Mieliście te same problemy? Wiecie jak to naprawić? Poniżej foty słuchawek. Wink

Cały zestaw:

Image

Słuchawki:

Image

P.S. Jeśli nie ten dział to przepraszam, jeszcze nie ogarniam całego forum Wink

Z góry dzięki za pomoc. Smile


RE: Problem ze słuchawkami bezprzewodowymi. - Michal_Z_gno - 31/10/2015 08:27 PM

A próbowałeś robić reinstal sterowników Pytajnik
Możesz też zobaczyć w systemie w ustawieniach wyjścia dźwięku czy czegoś nie trzeba tam przestawić.



Ps. Oczywiście dałem tylko wskazówki tak z głowy bo jeszcze nie miałem do czynienia z bezprzewodowymi i nie powiem jak dokładnie sprawy w takich przypadkach się mają (ja mam przewodowe Sennheiser i nie ma tego problemu bo się podłącza i działa Tongue).


RE: Problem ze słuchawkami bezprzewodowymi. - Szwagier - 31/10/2015 08:31 PM

(31/10/2015 08:27 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  A próbowałeś robić reinstal sterowników Pytajnik
Możesz też zobaczyć w systemie w ustawieniach wyjścia dźwięku czy czegoś nie trzeba tam przestawić.



Ps. Oczywiście dałem tylko wskazówki tak z głowy bo jeszcze nie miałem do czynienia z bezprzewodowymi i nie powiem jak dokładnie sprawy w takich przypadkach się mają (ja mam przewodowe Sennheiser i nie ma tego problemu bo się podłącza i działa Tongue).

Sterowniki jakieś tam są więc spróbuję tego i dam znać. Smile


RE: Problem ze słuchawkami bezprzewodowymi. - Szwagier - 31/10/2015 08:47 PM

Niestety sterowniki mam ale od starej kierownicy której już nie używam, usunąłem je i nadal nie działają słuchawki. Jeśli potrzebują sterowników to wie ktoś może skąd można je pobrać? Bo nie mam żadnej płytki w pudełku.


RE: Problem ze słuchawkami bezprzewodowymi. - djdarklighter - 31/10/2015 08:51 PM

Wpisz w Google nazwę słuchawek i model, dopisz "drivers" i ewent dodaj wersję systemu jaką posiadasz.


RE: Problem ze słuchawkami bezprzewodowymi. - Szwagier - 31/10/2015 08:53 PM

(31/10/2015 08:51 PM)djdarklighter napisał(a):  Wpisz w Google nazwę słuchawek i model, dopisz "drivers" i ewent dodaj wersję systemu jaką posiadasz.

Oke spróbuję.


RE: Problem ze słuchawkami bezprzewodowymi. - Szwagier - 31/10/2015 08:58 PM

Wpisałem i nic.. :/ Sad


RE: Problem ze słuchawkami bezprzewodowymi. - MAD MAX - 31/10/2015 09:05 PM

A czy w ogóle bluetooth w lapku ci dobrze działa Pytajnik


RE: Problem ze słuchawkami bezprzewodowymi. - Szwagier - 31/10/2015 09:17 PM

(31/10/2015 09:05 PM)MAD MAX napisał(a):  A czy w ogóle bluetooth w lapku ci dobrze działa Pytajnik

Tak, wyłapuje nawet sygnał laptopa mojego sąsiada. Big Grin Który mieszka za ścianą. Smile


RE: Problem ze słuchawkami bezprzewodowymi. - Szwagier - 31/10/2015 09:28 PM

Jutro jeszcze coś podziałam, na dziś mam dość, siedze przy nich pół dnia. :/