eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Renault Range T - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Pojazdy do ETS 2 (/forum-120.html)
+----- Dział: Renault (/forum-141.html)
+----- Wątek: Renault Range T (/thread-34376.html)



Renault Range T - Szwagier - 11/11/2015 01:05 PM

Image

Cytat:Credits:
jekich1, SCS: 3D model
Stas556: Implementation to the game
Fire-Blade (Oleg Verhovodoff): Co-author implementation to the game
Mishanka: Parameter setting
kriechbaum: Sounds
Gerald Hardie: Technical support

Changelog:

adaptation to the new version of the game
change some parameters
real colors for painting
new icons
Fixed residence wheels


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Autorzy: jekich1, SCS, Stas556, Fire-Blade (Oleg Verhovodoff), Mishanka, kriechbaum, Gerald Hardie


RE: Renault Range T - prenrzyk - 11/11/2015 01:56 PM

Dzięki ale który z plików umieścic w grze ? (1) czy (2) ?


RE: Renault Range T - Paweł - 11/11/2015 01:56 PM

(11/11/2015 01:56 PM)prenrzyk napisał(a):  Dzięki ale który z plików umieścic w grze ? (1) czy (2) ?

Ten i ten


RE: Renault Range T - Zachtel - 14/11/2015 02:02 PM

Nie wiem dlaczego ten mod na Range T działa mi niepoprawnie . Raz lagi mam jak by było 10k/s a drugi problem to - w całej grze zamazane mam literki i cyferki nic nie mozna przeczytać i ttylko jak wejde do Dealera Renault i po wybraniu Range T wszystkie opcje zamazane . Próbowałem z róznych żródeł ściągać wszędzie to samo się dzieje Sad


RE: Renault Range T - Paweł - 14/11/2015 02:35 PM

(14/11/2015 02:02 PM)Zachtel napisał(a):  Nie wiem dlaczego ten mod na Range T działa mi niepoprawnie . Raz lagi mam jak by było 10k/s a drugi problem to - w całej grze zamazane mam literki i cyferki nic nie mozna przeczytać i ttylko jak wejde do Dealera Renault i po wybraniu Range T wszystkie opcje zamazane . Próbowałem z róznych żródeł ściągać wszędzie to samo się dzieje Sad

Usuń akcesoria do tuningu.


RE: Renault Range T - .:KoxTrucker:. - 14/11/2015 02:40 PM

Tak, ta modyfikacja na akcesoria powodowała takie bugi, było to wspominane w jednym z tematów z problemem z teksturami, który obecnie jest zamknięty. Smile


RE: Renault Range T - Spajk - 14/11/2015 02:42 PM

To, że elementy karoserii nachodziły na oponę i łączyły się z nią też było błędem tego moda? Pobrałem, chciałem się przejechać, ale patrząc na to Renault u dealera od razu zrezygnowałem z zakupu.


RE: Renault Range T - Zachtel - 14/11/2015 03:55 PM

Usunąłem Akcesoria , felgi , opony i również jeszcze inne mody niepotrzebne troche się polepszyło ale problem zamazanych wiadomości dalej jest . dlatego po rozpoczeciu gry odrazu przechodzę do jazdy , bo jak np chcę skorzystać z miejsca naprawy i tam np zmienic kolor cięzarówki top ozdrazu robia się krzaki jeśli chodzi wiadomości tekstowe . Poczekam może wyjdzie jeszcz jakis inny mod tej cięzarówki , może będzie działał mi lepiej . Narazie dzięki


RE: Renault Range T - Paweł - 14/11/2015 04:58 PM

Dziwne. Mi wszystko działa ok. Nic nie jest zamazane. Muszą ci się gryźć jakieś mody, więc spróbuj odpalić Range T na nowym profilu