eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Witam =) - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Przywitaj się (/forum-261.html)
+--- Wątek: Witam =) (/thread-34378.html)



Witam =) - mnim - 11/11/2015 04:45 PM

Witam wszystkich, chciałem się przedstawić na forum jako że jestem nowy więc nawet by wypadało Big Grin A więc mam na imię Michał i miewam sobie 19 lat no już nawet bliżej 20 w realnym takim życiu można mnie nazwać nerdem ale jakoś sobie daję radę no ale mniejsza z tym. W symulatorach bawię się od czasu 18 Wheels of Steel Haulin więc już trochę czasu to będzie. Aktualnie w ets2 mam przegrane nieco ponad 1000 godzin a na aktualnym profilu mam przejechane około 480 tyś km w 450 godzin. Jestem wielkim fanem marki Scania chociaż ostatnio coraz bardziej przekonuję się też co do innych marek. W przyszłości mam zamiar zrobić sobie prawko c+e i zostać kierowcą w realnym życiu a nie tylko w tym wirtualnym. Tak na prawdę nie ma co się rozpisywać bo zawsze możecie się spytać o coś albo po prostu się przywitać a więc mam nadzieję że zostanę na dłużej na forum i poznam tutaj nowe znajomości Smile

( wiem wiem pisane chaotycznie ale mam za dużo myśli na raz Tongue )


RE: Witam =) - dominik_SKIPPER - 11/11/2015 04:49 PM

No witam Smile Miłego pobytu na forum Wink


RE: Witam =) - MAD MAX - 11/11/2015 05:27 PM

Witam w naszym gronie i zapraszam do zapoznania się z lekturą pod tytułem Regulamin Smile


RE: Witam =) - .:KoxTrucker:. - 11/11/2015 06:12 PM

Witamy serdecznie na forum eTrucks.pl
Mam nadzieję, że będziesz aktywnie udzielał się na forum, i oczywiście przeczytaj regulamin, który mówi, co wolno, a czego nie wolno robić. Wink
Jeśli miałbyś jakieś wątpliwości, napisz na PW do administratora lub któregoś z moderatorów.

Co do Twojej pasji, jaką są ciężarówki. Smile
Ja wiem, ile jest to godzin ugranych w Haulinie i Euro Trucku. Jest to nie tylko przyjemność, ale i wiele przesiedzianych chwil, ,,zmarnowanych", choć jednak wybrałeś ciężarówki. Cieszę się, że w realu też będziesz kierowcą, i życzę Ci wiele frajdy z tego zawodu. Wink


Pozdrawiam,
Kox.


Smile


RE: Witam =) - Ranger - 11/11/2015 06:16 PM

Cześć, witamy na forum, przeglądnij regulamin i takie tam niepotrzebne rzeczy jak rangi itp. itd. Udzielaj się i takie tam :E


RE: Witam =) - Michal_Z_gno - 11/11/2015 07:01 PM

Witamy na forum Wykrzyknik


RE: Witam =) - Ania - 11/11/2015 07:15 PM

Witamy serdecznie na forum ! Udzielaj się śmiało,zapoznaj się z forum,regulaminem Smile


RE: Witam =) - VresT - 11/11/2015 07:20 PM

Heh widzę że się fajnie rozpisałeśBig Grin Witaj na forum,przestrzegaj regulaminu i baw się dobrze ! Na pewno odnajdziesz się wśród nas Ok


RE: Witam =) - mnim - 11/11/2015 09:06 PM

Dziękuję wszystkim za miłe przywitanie Big Grin