eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Jak dodać Ankietę Głosowania w swoim temacie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: FAQ (/forum-213.html)
+--- Wątek: Jak dodać Ankietę Głosowania w swoim temacie (/thread-34482.html)



Jak dodać Ankietę Głosowania w swoim temacie - MAD MAX - 16/11/2015 10:00 AM

Witam oto poradnik jak dodać Ankietę Głosowania w swoim temacie.

1. W wybranym przez siebie dziale zakładamy nowy temat.
W moim przypadku jest to przykładowy temat z trzema zdjęciami.

Image

2. Jak już wszystko mamy napisane pozostaje nam dodać ankietę, w tym celu zaznaczamy na dole "Chcę dodać ankietę"
(Ilość opcji: )-----(Maksymalnie 60) Tu wpisujemy liczbę od 2 do 60 jest to odpowiedzialne za liczbę opcji głosowania.
W moim przypadku jest to 3 ponieważ dałem 3 zdjęcia, gdybym dał 15 zdjęć do głosowania to bym wpisał liczbę 15

3. Teraz wybieramy "Napisz wątek"
4. Zostaniemy przekierowani na stronę z opcjami Ankiety.

Image

5. Wpisujemy "Pytanie"
6. W polu "Odpowiedzi ankiety" możemy wpisać dowolny tekst np. TAK, NIE, NIE WIEM lub po prostu 1. 2. 3. ...
7. Proponuję zaznaczyć tylko opcję "Ankieta wielokrotnego wyboru:"
Lecz w tedy sami nie sprawdzimy kto na co głosował.
Przy wyborze "Ankieta publiczna" będzie można sprawdzić kto jak głosował.

Na koniec informuję że po założeniu tematu z ankietą jest możliwość edytować temat ale już nie ma możliwości wprowadzania zmian w ankiecie. Wykrzyknik

Mam nadzieje że poradnik jest wystarczająco jasno napisany i że nie będziecie mieli problemów z dodaniem ankiety.







RE: Jak dodać Ankietę Głosowania w swoim temacie - Armk - 16/11/2015 10:20 AM

To jak odznaczę Ankieta Publiczna, to kto i jak może zobaczyć wyniki, bo nie ogarniam?


RE: Jak dodać Ankietę Głosowania w swoim temacie - MAD MAX - 16/11/2015 10:25 AM

Jak odznaczysz to tylko Michał będzie mógł sprawdzić kto na co głosował, a jak zaznaczysz to pod ankietą będzie napisane "zobacz wyniki ankiety" gdy w to się wejdzie to bedzie wiadomo kto na co głosował.


RE: Jak dodać Ankietę Głosowania w swoim temacie - Armk - 16/11/2015 10:43 AM

Dzięki. Wink