eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
SOKOLEX - Transport Chłodniczy - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: SOKOLEX - Transport Chłodniczy (/thread-34523.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: SOKOLEX - Transport Chłodniczy - Kurdianeł - 01/04/2017 08:30 PM

Nie przepadam za Iveco ale u Was wygląda wyjątkowo ładnie 10/10


RE: SOKOLEX - Transport Chłodniczy - biglaskos - 01/04/2017 09:29 PM

Polecam to Iveco. Mam nim zrobione ponad 50 tys km i powiem że się bardzo przyjemnie jeździ, a pali mniej niż MAN czy Volvo. Skin dosyć ciekawy, ale dodałbym osłony boczne bo dają fajny efekt nocą z tymi swoimi lampkami.


RE: SOKOLEX - Transport Chłodniczy - marcinek12232 - 17/04/2017 10:36 PM

Witajcie! Po ostatniej trasie Kacpra zestaw przeszedł drobne modernizacje m.in. cały zestaw otrzymał nowe aluminiowe felgi, zostały pomalowane i założone chromowane nakładki na lusterka, zdjęliśmy blende w owej wersji kabinowej (Stream Space Cab) dla mniejszego spalania, w naczepie zostały wymienione lampy cofania ponadto doszedł komplet lampek nad drzwiami.

W nadchodzącej wersji gry 1.27 rozszerzyliśmy sterowanie osiami w naczepach Krone. Teraz będzie możliwe podnoszenie i opuszczanie ich z przycisku w kilku wariantach (zdjęcia poniżej) planujemy podobne modernizacje w pozostałych naszych modelach. Oczywiście jest to zasługa EdkaLS któremu bardzo dziękujemy.

Image

Image

Image

Image

Image



RE: SOKOLEX - Transport Chłodniczy - Dawid Filipsky - 21/04/2017 01:12 PM

Dawno nie pojawiałem się na tym forum..

Aktualnie jestem kierowcą w tej oto firmie, i pracuję już tu grubo ponad 4 miesiące. Przez ten czas przejechałem około 150 tysięcy kilometrów, i liczę na drugie tyle Big Grin


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


Pozdro ! :E



RE: SOKOLEX - Transport Chłodniczy - Ranger - 21/04/2017 01:16 PM

Fotki widziałem już na Flickrze. Klasa 10/10


RE: SOKOLEX - Transport Chłodniczy - Hardcor123 - 21/04/2017 02:31 PM

Volviacz konkret! 10/10


RE: SOKOLEX - Transport Chłodniczy - Kamil - 21/04/2017 02:40 PM

Super zestawy 10/10 Mercedes według mnie prezentował by się lepiej bez tej firanki i halogenów. Fajny bajer ta flaga polski nad łóżkiem Big Grin


RE: SOKOLEX - Transport Chłodniczy - Rodzyn - 21/04/2017 02:44 PM

Ooooo Jesteś ponad 4 miesiące w tej firmie i najechałeś ponad 150tyś km to niezłe przekręty robicie xd Nie no Volvo świetne!


RE: SOKOLEX - Transport Chłodniczy - Krystian30 - 14/06/2017 06:35 PM

Witajcie! Wczoraj dowiedziałem się że zostałem przyjęty. Była dla mnie to zaskakująca wiadomość, ale dopiero dzisiaj mogłem wyruszyć w trasę do Mumańska. Zestaw jaki został mi przydzielony to Czerwony Mp3 wraz z naczepą Schmitz S.KO. Zestaw jest wyśmienity! Planuje dokupić tabliczki albo komplet naklejek w po tej rozpisce. Aby ją ukończyć muszę przejechać przeszło 12 tysięcy kilometrów! Jest to dla mnie idealna chwila, zwłaszcza że od jakiegoś czasu chciałem być w tej firmie Big Grin

Łapcie kilka fotek z dzisiaj Wink

Image

Image

Image

Image

Jutro wpadną kolejne foteczki tu, albo do mojego tematu Wink



RE: SOKOLEX - Transport Chłodniczy - Ealfdus - 14/06/2017 07:26 PM

Czekam na twoje fotorelacje Tongue