eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Podróże Wawrzyna - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Podróże Wawrzyna (/thread-34785.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Podróże Wawrzyna - limowski - 11/08/2016 08:38 PM

Kolejna ciężarówka niczym nie wyróżniająca się z tłumu, w kabinie nasrane, w ogóle brak jej jakiegokolwiek wyrazu. Już czysta Multipla lepiej się prezentuje przy tym. Kopiuj-wklej każdy potrafi robić, ale jakby tutaj choć trochę było indywidualizmu to jakoś może by to wyglądało.


RE: Podróże Wawrzyna - Wawrzyn5252 - 14/08/2016 03:18 PM

Siema.

Zatrudnilem sie w Myjowski Transport i Spedycja. Jestem na okresie próbnym i będę jeździł tam MANem TGA w kabinie XXL z 480 konnym silnikiem.

Katowice --> Pińsk --> Świnoujście

Przyjechałem na Orlena a tam stał Rafał, a za nim mój MANik. Podarował mi kluczyki, dał mi telefon firmowy i inne pierdólki. ja się szybko wpakowałem do kabiny. Miejsca jest w cholerę dużo i ja to lubię Big Grin Szefuncio powiedział, że mam jechać do DHLa po zabawki. Awizacja na 11 więc miałem czas. Stanąłem pod płotem i czekałem na swoją kolej. Załadowali mnie w godzinę. Ustawiłem sobie GPSa włączyłem telefon firmowy i wyjeżdżamy w stronę granicy polsko-białoruskiej. Trasa na jeden strzał więc można jechać.

Załadunek
Image

Wyjeżdżamy z Katowic
Image

Na A4 jak zwykle roboty Tongue
Image

Samoloty nad Wawą
Image

Już za stolicą i jadymy na Brest
Image

Granica polsko-białoruska
Image

Już za granicą w Brest
Image

Cool
Image

Jakiś spotter Tongue
Image

Rozładunek
Image

Po rozładunku Rafał wysłał mi adres gdzie będę się ładować. To było 5 km od miejsca rozładunku więc ez. Zajeżdżam a tam ładunek gotowy więc 30 minut i załadowany sprzętem elektronicznym ruszyłem w powrotną stronę. Na granicy strzeliłem 9h i idziemy w kimę. Zrobiłem sobie kotleta schabowego i zjadłem go z apetytem. Trasa przebiegła szybko tylko, że już w samym Świnoujściu zaczęły się robić korki, a jeszcze musiałem promem przepłynąć tam gdzie jest spedycja, w której wyładowuje. Rafał powiedział, że jakąś krajówkę teraz pojadę więc jestem ciekaw co gdzie i jak Tongue

Pora na fotki :E
Załadunek
Image

Jadymy
Image

Cool
Image

Pauzing
Image

Wahadełko w Polszy
Image

Stadion Narodowy :E
Image

Ogień na tłoki
Image

Pauza w jakiejś wsi na Statoilu
Image

Wstałem o wczesnym poranku i jedziem
Image

Już przed Świnoujściem
Image

Już na firmie Smile
Image

Dobra. To tyle na dzisiaj. Czapka Papa



RE: Podróże Wawrzyna - Rafik12 - 14/08/2016 10:12 PM

Piękne zdjęcia Smile


RE: Podróże Wawrzyna - RAQ - 14/08/2016 10:12 PM

Cacy Big Grin 10/10 Tongue


RE: Podróże Wawrzyna - Kurdianeł - 15/08/2016 08:48 AM

Fajna i obszerna relacja. Man nie do opisania, tylko czy na prawej szybie nie jest ucięta naklejka MAN? Ale to nie psuje wizerunku. 10/10


RE: Podróże Wawrzyna - Wawrzyn5252 - 15/08/2016 09:21 AM

Na firance jest napis MAN, a ze firana jest zlozona to jest tak jak jest Tongue


RE: Podróże Wawrzyna - Kurdianeł - 15/08/2016 09:25 AM

Aha Tongue
To przepraszam hehe


RE: Podróże Wawrzyna - crespo91 - 15/08/2016 09:27 AM

niezły ten MAN, a ujęcia też niczego sobie, ale u Ciebie to norma, pozdrawiam Smile


RE: Podróże Wawrzyna - kierman - 15/08/2016 10:47 AM

druga i trzecia od dolu zasluguja na wiecej jak 10 Wink szeokosci kolezko


RE: Podróże Wawrzyna - Wawrzyn5252 - 16/08/2016 06:25 PM


Siemano i witajcie w drugiej relacji z MANikiem TGA Big Grin





Dzisiaj tak jak mówił Rafał dwie szybkie krajówki.

Świnoujście-->Przemyśl

Po godzinie czekania odezwał się Rafał i powiedział mi, że mam jechać do Przemyśla do Castoramy. Więc ruszyłem cztery litery i ruszyłem w stronę miejsca załadunku, który był w Lidlu skąd miałem wziąć puste kartony, które ważyły 16 ton. Więc mogłem pocisnąć bo trochę na lekko jechałem Smile

Załadowany w dwie godziny w końcu ruszyłem. Jechałem w stronę swojego domu więc spodziewałem się korków bo na obwodnicy Międzyrzecza robią drugą nitkę więc wahadełko mnie czeka. A w mieście też korki są bo całe miasto rozkopane. Kto to wymyśliłPytajnik Jakby nie mogli od razu 2 nitki zrobić. Magia Polski :E No nic. Postałem godzinę w korku i ruszyłem w stronę Zielonej Góry gdzie też wszystko rozkopane. Gdy wjechałem na A4 nadrobiłem zaległy czas ale tacho wołało o pauzę więc musiałem stanąć :/ Ruszyłem późno w nocy więc na miejscu rozładunku przyjechałem wcześnie rano. Czas na fotki bo się rozgadałem :E

Załadunek w Świnoujściu
Image

Ciśniem na A6
Image

Pauza na końcu S3
Image

Jazda w nocy Tongue
Image

A4 o poranku
Image

Coraz jaśniej
Image

Już niedaleko Big Grin
Image

Wjeżdżamy do Rzeszowa
Image

Jesteśmy na miejscu
Image

Rozładunek
Image

Przemyśl-->Kraków

Tutaj poszło dużo szybciej. Trasa krótka i przyjemna. Rozładowani i załadowani w godzinę w Castoramie wyjechałem w stronę Krakowa. Wyjechane 6 godzin więc na strzała się uda dojechać Big Grin Jechałem znowu A4 więc tutaj będzie mniej fotek Tongue Rafał powiedział, że następna trasa będzie długa więc powiedział żebym sobie coś kupił w sklepie, żeby mi żarcia starczyło na tą trasę.

Wyjeżdżamy z Przemyśla
Image

Wjeżdżamy na A4
Image

Lewym lewym :E Już Kraków bo w tle samolot Tongue
Image

Rozładunek
Image

Kraków-->Barcelona (cz.1)

Zrobiłem to co powiedział Rafał. Poszedłem do Biedry i zakupiłem stos rzeczy do jedzenia bo ja głodomor jestem :E Zadzwonił do mnie i powiedział, że mam jechać do Barcelony. Zdziwiłem się bo to cholernie daleko stąd. Nigdy tam nie byłem więc odkryje trochę nowych szlaków Tongue

Bez przedłużania daję fotki bo nie chcę mi się pisać więcej 2smiech

Załadowani
Image

Cool
Image

But na A4
Image

Tankujemy bo nie wystarczy mi paliwa do Barcelony Tongue
Image

Już u Słowaków.
Image


To tyle na dzisiaj. Druga część trasy wkrótce Tongue