eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Wasze gry dzieciństwa - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Gry komputerowe (/forum-255.html)
+---- Wątek: Wasze gry dzieciństwa (/thread-35126.html)

Strony: 1 2


Wasze gry dzieciństwa - Wawrzyn5252 - 12/12/2015 03:24 PM

Tak jak w temacie. Piszcie swoje gry dzieciństwa, których nie zapomnicie do końca życia.

To ja zacznę.

Moje gry dzieciństwa to:
GTA III (oryginalna WOW), GTA Vice City (pirat), NFS Underground 2 (pirat), 18WoS Across America (oryginalna), FIFA 09 DEMO i mnóstwo gier na gry.pl Wink


RE: Wasze gry dzieciństwa - Ranger - 12/12/2015 03:27 PM

Ja bardzo dobrze wspominam GTA III, szczególnie, że grałem w nie z tatą jak miałem 4 lata :E Pamiętam, że zawsze nie mogłem ukraść wozu strażackiego albo karetki Big Grin


RE: Wasze gry dzieciństwa - .:KoxTrucker:. - 12/12/2015 03:30 PM

Ja grałem w dzieciństwie też w multum gier na gry.pl, wyspagier.pl, ale też w 18WoS Across America i w ETS 1.


RE: Wasze gry dzieciństwa - Spajk - 12/12/2015 03:49 PM

Gry, w które grałem w dzieciństwie to głównie MK 2 (dla niewtajemniczonych: Mortal Kombat 2), NFS U1 oraz gry różnej maści na Pegazusa m.in. Duck Hunt Big Grin


RE: Wasze gry dzieciństwa - Szwagier - 12/12/2015 03:56 PM

To co kolega wyżej na pegasusa - Duck Hunt (moja jedyna gra :E) Eee NFS MW1, WRC (nie pamiętam jaka część) na PS1.


RE: Wasze gry dzieciństwa - Drax. - 17/04/2020 09:23 PM

Trzeba odgrzać ten temat :E

Gothic
Risen
Need For Speed Carbon
Need For Speed Underground 2
Need For Speed Most Wanted 2005

A no i oczywiście GTA SA 2smiech


RE: Wasze gry dzieciństwa - Johny Trucker - 17/04/2020 09:31 PM

Drax odgrzał temat to i ja dołożę swoją cegiełkę Big Grin!

Jak każdy chyba grałem dużo w gry ze stron gry.pl czy wyspagier. No i tutaj już chyba standard: Mario Super Bross, GTA SA, NFS Carbon i Underground 2 oraz w późniejszym momencie LS11 i ETS1, GTS czy też Haulin.


RE: Wasze gry dzieciństwa - Emkowski - 17/04/2020 10:29 PM

Colin Mcrae 2, Gran Turismo 2 na PS1, a na PC najstarszy WOS potem Pedal to the Metal kupione z gazetą, Haulin, bardzo długo ETS1 i chwilę w GTSa jakiś FS09 i 11 po drodze, a nawet Landwirschaft Simulator czyli przodownik FS.


RE: Wasze gry dzieciństwa - PLAYER - 18/04/2020 09:39 AM

Ja w dzieciństwie grałem w need for speed Hot pursuit czy jakoś tak grałem w fs 11, ets1, z gier typowo dla dzieci była stronka gralandia xD. Co do zwykłych gier to co mi się przypomina to jeszcze GTS, fs13 i UKTS. Grałem też w Scania Truck Driving Simulator i John deere drive green.
Kiedyś to było :E.


RE: Wasze gry dzieciństwa - Młody - 08/06/2020 08:28 PM

Kiedy wy graliście w dzieciństwie w jakieś FS czy tam LS ja grałem w Sim Tracotr to była gierka,wchodziło też tak jak koledzy wyżej NFS od Underground po Most Wanted 2005,oczywiście GTA to było na pierwszym miejscu III,VC,SA wpadało też ets1,18 Wos,Rigs Of Roads,Quake 3 Arena, Kangurek Kao 2 i 3, Warblade, Call of Duty,Pocket Tanks,Modi i Nana,Kajko i kokosz,Wyścigi kurczaków,Toon Car,Ford Racing,Jucied,Colin 2.0, Tomb Raider i wiele wiele więcej