eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Wasze gry dzieciństwa - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Gry komputerowe (/forum-255.html)
+---- Wątek: Wasze gry dzieciństwa (/thread-35126.html)

Strony: 1 2


RE: Wasze gry dzieciństwa - Aras. - 08/06/2020 08:36 PM

Trzeba powspominać stare czasy pany Big Grin

Za mojego młodego żywota grało się w takie gry jak NFS Underground 1 i 2, Warblade, Revolt, Chicken Invaders 2 lub 3, Hard Truck 18 Wheels od Steel (kupione z gazety sklepu Klub dla Ciebie - pozdro dla kumatych), Hard Truck 2, CrossFire, Trainz Railroad Simulator 2006, No i poczciwy Counter Strike 1.6 :E


RE: Wasze gry dzieciństwa - myszaty - 08/06/2020 09:01 PM

Najpierw Pegasus na Kartridże: Super Mario
Jak już był komputer: NFS Underground 2, Most Wanted, Hard Truck 2 oraz 18 Wheels of Steal i Haulin, a teraz to ETS 2 Big Grin


RE: Wasze gry dzieciństwa - limowski - 08/06/2020 09:09 PM

(17/04/2020 09:23 PM)Drax. napisał(a):  Trzeba odgrzać ten temat :E

To już mega zimnego trupa żeś odkopał :E



Ja "zaczynałem" z serią Icy Tower, był też Happyland Adventures, bardzo miło wspominam Mad Tracks i Hard Truck: 18 WoS. Później dłuuugo, długo nic, aż w końcu dostałem od znajomego ETS 2 z patchem 1.3.1 i crackiem do niego. Tak właśnie wyglądała moja przygoda z grami PC.

A na telefonie (Sony Ericsson K800i, później Elm) pykało się w Asphalta, serię Ferrari i MotoGP, Zeldy i różne inne. I był też Icy Tower, Angry Birds.

W sumie lepsze wspomnienia mam właśnie z grami mobilnymi, nie trzeba było wiele by pojawiał się banan na twarzy.


RE: Wasze gry dzieciństwa - Bozo - 08/06/2020 09:46 PM

Pierwszą grą w którą zagrałem i zapamiętałem było Robbo w roku 1989 Tongue. Razem z Nim Pitfall i River Raid. Na komputerze Atari 800 XL Wink.

Image


RE: Wasze gry dzieciństwa - Michal_Z_gno - 08/06/2020 09:54 PM

Ja to najlepiej wspominam:
Na pegasusa:
Mario, Contra, Bomberman, PacMan, Tank90, Ice Climber, Nekketsu Kakutou Densetsu (Riki Kunio), Duck Hunt (do dziś są różne legendy jak działał pistolet w tej grze :E) i tam pewnie jakieś jeszcze pozycje które zajechały nie jednego joysticka :E

Na PC to:
GTA III, Vice City, DSJ 2.1, NFS Underground 1 i 2, Call of Duty 1 i 2 (w 1 gram do dziś czasami na multiplayerze :E) no i troszkę później serie od SCS czyli Haulin, ETS, GTS, Extreme Trucker 1 i 2, RACER i pewnie coś jeszcze można by wynaleźć jakby dobrze pomyśleć.

No i z planszówek to Eurobusiness (maratony nieraz trwały wiele godzin a czasem i dni - piękne czasy Big Grin)
Image