eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Którą grę kupić? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Gry komputerowe (/forum-255.html)
+---- Wątek: Którą grę kupić? (/thread-35157.html)



Którą grę kupić? - Wawrzyn5252 - 13/12/2015 11:03 AM

Nie wiem co kupić sobie na PS4.

Chcę głównie ścigankę.
W grę wchodzi DriveClub, Need for Speed i Project Cars.

Lubię gry symulacyjne ale nowy NFS mnie urzekł swoim tuningiem, klimatem i moimi wspomnieniami z NFS Underground 2.

Grałem w bete NFSa i dziwnie mi się prowadziło.

Driveclub mi się nawet spodobał swoją grafiką i dźwiękami aut ale jest monotonnie.

Wiem bo grałem w wersję dla Plusowiczów.

W Project Cars nie grałem więc nie wiem.


Pomóżcie mi wybrać tą grę.


RE: Którą grę kupić? - Spajk - 13/12/2015 11:42 AM

Osobiście wybierałbym między NFS a Project Cars z nastawieniem na ten drugi tytuł. NFS jest bardzo fajny jeżeli chodzi o możliwości tuningu, ale klimatu ani fabuły nie czuć w nim za grosz - ciut bezpłciowa ta gra i nijak się ma do klimatu U1 lub U2.


RE: Którą grę kupić? - Ranger - 13/12/2015 12:03 PM

Ja polecam Project Cars Smile


RE: Którą grę kupić? - Wawrzyn5252 - 13/12/2015 09:23 PM

A grafika jaka jest w Project Cars?

Fajna jest kariera w PJ, która jest bardzo obszerna.

Jest multi w PJ?


RE: Którą grę kupić? - kolakao - 13/12/2015 10:12 PM

Wybierz Project Cars. NFS miał być wielką produkcją, wspomnieniem a okazał się klapą. Pograsz trochę i się znudzi a w PC będziesz tłukł i tłukł bez snu. Wpisz sobie w yt i zobaczysz jak PC wygląda - bardzo dobrze.


RE: Którą grę kupić? - Wawrzyn5252 - 14/12/2015 10:41 PM

Czy w PC jest tzw. tryb fotograrii dzięki, któremu możemy cykać fotki (np. jak jest w Forzie Horizon 2)??


RE: Którą grę kupić? - Wawrzyn5252 - 19/12/2015 12:50 PM

Więc tak.

Kupiłem PC na pewnej stronie (nie wiem czy mogę podawać) za 155 zł na PS4. Za zapłacenie przy odbiore 20 zł. 175 zł na PS4 to nie dużo. Temat można zamknąć. Paczka leży na półce i czeka na otwarcie na święta.

Dzięki Borsuk, kolakao, Ranger i Spajk'owi którzy pomogli mi wybrać. Oczywiście + lecą Wink