eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Podróże małe i duże - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Podróże małe i duże (/thread-35322.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Podróże małe i duże - asdvxc - 09/02/2018 01:58 PM

Witam po przerwie. Niestety problemy zdrowotne nie pozwoliły na na dalszą pracę w zawodzie. Pracowałem jako mechanik przez jakiś czas ale dzisiaj wracam na szlak po dość długiej przerwie. Tak prezentuje się zestaw w scenerii zimowej. Maniek nowy, jeszcze czysty ale za to naczepa już odbiega od czystości Smile Niedługo więcej zdjęć z tras. Zapraszam do komentowania Smile

Image



RE: Podróże małe i duże - asdvxc - 09/02/2018 10:31 PM

Od początku może. Jestem na swojej działalności mam swoją firmę podpisałem umowę ze spedycją ADAR. Stawka? od 0.93 centów do 1.01 EU. Umowa jest, leasing na ciągnik jest, na naczepę jest, a więc jedziemy Smile

Tak prezentuje się zestaw :

Image

Przebieg i wnętrze (mało czasu żeby za dnia zdjęcia robić ) Niby styczeń/luty kiepski okres dla transportu ale na brak roboty nie narzekam Smile
Image
Image

Ruszamy na załadunek, 50km podlotu na pusto.
Image

Kurs? Linz ->Bratislava. Ładunek? Puste pojemniki, 15 ton. Krótki strzał, ponieważ problemy z webasto, spedycja dała krótki kurs, potem serwis Smile

Image

Tankowanie, pauza 30' i ogień.
Image

Image

Image

Image

Rozładunek i fajrant. Niedługo kolejne trasy. Oceniajcie/komentuje Smile





RE: Podróże małe i duże - Paweł - 09/02/2018 10:48 PM

Całkiem Ciekawy zestawik! Wink Szerokiej życzę Smile


RE: Podróże małe i duże - asdvxc - 10/02/2018 06:28 PM

Auto nie stygnie, kolejna trasa. Tym razem:

Bratislava -> Warszawa

Szybki załadunek. Części samochodowe, 18 ton.

Image

Czas start Smile

Image

Pauza na granicy

Image

Krajówka i oczywiście budowy. Nie wiem czemu ale lubię te nasze krajówki, Polskie klimaty. Jeździ się wolniej ale za to ciekawiej. Też tak macie?

Image

Tu chyba nie muszę tłumaczyć Big Grin

Image

Warszawa Smile

Image

Wjazd na firmę i czekanie na rozładunek. Piszę na szybko, bo zwijam się na weekend Smile Zapraszam do komentowania. Za spokojny weekend chłopaki Wink

Image

Image



RE: Podróże małe i duże - limowski - 10/02/2018 08:06 PM

Trzeba przyznać, że fotki bardzo fajne.


RE: Podróże małe i duże - asdvxc - 12/02/2018 03:44 PM

Poniedziałek, nowy tydzień. Po weekendzie zaczynamy transport od alkoholi Big Grin Rano w niedziele spedytor zadzwonił powiedział co i jak. Dogadałem się z firmą, że póki co chce ładunki po kraju z racji tego, że częściej muszę być w domu bo mam dużo załatwień związanych z firmą (papierkowa robota). Trafił się więc kurs z Warszawy do Gdańska. Niestety na kraju się nie zarobi takich pieniędzy jak międzynarodówka ale jak to mówią "nie jeździsz, nie zarabiasz" Smile Zapraszam do krótkiej fotorelacji z tego wyjazdu oraz do komentowania Smile

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Na koniec dorobiłem się nowego stolika Smile Wydaje mi się, że lepiej tu pasuje Smile

Image



RE: Podróże małe i duże - Marmac - 12/02/2018 05:09 PM

Fajny Manik i fotki Pozdro! 10/10


RE: Podróże małe i duże - asdvxc - 13/02/2018 10:46 AM

Kolejna krajówka. Gdańsk -> Bielsko Biała. Ładunek? 10t jakiś sprzęt AGD. Ładunek chciałem blisko Katowic, mam tam parę papierkowych spraw do załatwienia, przy okazji musiałem odwiedzić serwis... Tak to jest, to że nowe nie oznacza że bezawaryjne. Póki co da się wszystko naprawić no ale nocka pod serwisem. Tym razem ogrzewanie postojowe odmówiło posłuszeństwa, oraz coś się dzieje z jakże ekologicznym filtrem DPF... Mam nadzieję że jeszcze w tym tygodniu uda mi się polecieć gdzieś trochę na międzynarodówkę zarobić jakieś konkretne pieniądze. Tymczasem kręcę 9, chociaż mógłbym 11 ale spedycja ma jakieś plany od rana, także do następnej relacji. Pozdrawiam! Smile

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Zapraszam do komentowania, wszelkie propozycje sugestie mile widziane Smile



RE: Podróże małe i duże - Kamil - 13/02/2018 01:55 PM

Fotki całkiem przyjemne Wink


RE: Podróże małe i duże - asdvxc - 14/02/2018 12:22 AM

Papierkowa robota, ale w końcu jest Smile Drugi zestaw w mojej firmie Smile Częściej będę jeździć MANem ale czasami też trafi się kurs Scanią, bo mam drugiego kierowcę, który będzie nią jeździł. Jest to Scania z silnikiem 520 V8 z bogatym wyposażeniem (klima postojowa itp). Naczepa do kontenerów mówi wszystko Smile Niedługo relacja z trasy, powiedzcie co myślicie o zestawie, jakieś sugestie?

Image