eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poradniki Początkującego Zmoddera - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Poradniki (/forum-271.html)
+---- Wątek: Poradniki Początkującego Zmoddera (/thread-36221.html)



Poradniki Początkującego Zmoddera - Pivek - 20/01/2016 11:38 AM

Hejka! Postanowiłem podzielić się z wami moją wiedzą nt. moddowania do ETS2. Poradniki kierowane są głównie do osób, które dopiero zaczynają pracę z programem Zmodeler 3. Na początek zacznijmy od czegoś łatwego tj. Import i Export modelu.






W kolejnym poradniku będzie dodawanie i usuwanie rzeczy z modelu.
Zachęcam do komentowania oraz subskrybowania kanału Smile



RE: Poradniki Początkującego Zmoddera - |OVERSIZED| - 20/01/2016 02:20 PM

Bardzo dobry poradnik, mysle ze bedziesz wstawiał wiecej odcinkow ze zmodka3. Ja bym był tym zainteresowany Smile


RE: Poradniki Początkującego Zmoddera - Pivek - 20/01/2016 04:05 PM

Zapraszam na kolejny poradnik. Dodawanie i usuwanie rzeczy z modelu.






RE: Poradniki Początkującego Zmoddera - Skipper - 20/01/2016 04:30 PM

A kolejny poradniczek o czym? Big Grin Jest zainteresowany jesli umiesz konwert z gts na ets2 Smile


RE: Poradniki Początkującego Zmoddera - .:KoxTrucker:. - 10/03/2016 07:10 PM

Pivek mógłbyś dodać poradnik o zmniejszaniu ilości polygonów modelu?


RE: Poradniki Początkującego Zmoddera - Misiek - 02/04/2016 08:27 AM

thx............


RE: Poradniki Początkującego Zmoddera - Michal_Z_gno - 04/01/2020 03:44 PM

(04/01/2020 03:26 PM)Adriano1151 napisał(a):  a masz moze crack do zmodeler?

Panie ale zgodnie z regulaminem o takich rzeczach się nie mówi (przynajmniej publicznie bo to co tam kto robi na PW to mnie nie interesuję :E)
Ale ogólnie ludzie na mieście coś tam gadają, iż owy legendarny crack istnieje gdzieś w odmętach googla ale tylko do wersji gry 1.28.x bo nowszych .pmg nim nie odpalisz i tak Big Grin


RE: Poradniki Początkującego Zmoddera - Michal_Z_gno - 04/01/2020 03:57 PM

(04/01/2020 03:52 PM)Adriano1151 napisał(a):  A to przepraszam bardzo Big Grin To kurde w czym teraz można przerabiać? Sad

Na ten moment najlepsza opcja to Blender + oficjalne narzędzia SCS bo jest darmowy, zawsze aktualny no i nie trzeba się bawić w piractwo Tongue
Jedyny minus to, że trzeba się do niego przyzwyczaić jak ktoś wcześniej działał w zmoda (wiadomo ogólne zasady edycji modeli są takie same w każdym programie ale występują pewne różnice w funkcjonalności danego programu)