eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T "Kawka" / Warszawa - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: German Truck Simulator
(/forum-217.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-218.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-77.html)
+---- Wątek: U.T "Kawka" / Warszawa (/thread-36236.html)

Strony: 1 2 3 4 5


U.T "Kawka" / Warszawa - lulu - 20/01/2016 11:31 PM

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Firma U.T "Kawka" powstała 19.08.2015. Jesteśmy małą firmą transportową zajmującą się transportem krajowym. Oferujemy naszym klientom wysoką jakość przeprowadzonych usług dzięki wykwalifikowanym kierowcą którzy w najtrudniejszych warunkach dowiozą bezpiecznie ładunek na czas. Nasza firma na chwilę obecną posiada dwie ciężarówki marki Mercedes-Benz Mp3 typu Low Deck oraz dwie naczepy Krone również typu Low Deck. Oba pojazdy spełniają normy spalin Euro4. W planach mamy również wzbogacić naszą flotę o Renault Magnum E-Tech. Nasza baza znajduję się pod Warszawą Wink

Tabor:
Mercedes-Benz Mp3 Low Deck
Przebieg-900 tys km
Rok produkcji-2008
Kierowca-Lulu
Naczepa-Krone/2009
Image

Mercedes-Benz Mp3 Low Deck
Przebieg-834 tys km
Rok produkcji-2009
Kierowca-Brak
Naczepa- Krone/2008
Image

PS VS powstała w celach humorystycznych oraz dla zwykłej zabawy.Nie wiążę z nią jakiś super planów :E



RE: U.T "Kawka" / Warszawa - KpA3 - 21/01/2016 11:10 AM

Ciągnik jest low deck a naczepa mega.


RE: U.T "Kawka" / Warszawa - MAD MAX - 21/01/2016 11:17 AM

Ładnie się prezentuje życzę powodzenia.


RE: U.T "Kawka" / Warszawa - kurczak100012 - 21/01/2016 12:29 PM

Firma jak na razie ładnie się prezentuje no to co życzę powodzonka i czekam na jakieś pierwsze relacje


RE: U.T "Kawka" / Warszawa - lulu - 21/01/2016 09:38 PM




Trasa:
Warszawa-Siedlce-Lublin


Siemaneczko!
Dzisiejsza relacja będzie bez jakiegoś rozbudowanego opisu bo po pierwsze nie miałem na to czasu , a po drugie ta relka jest taka na próbę ,gdyż długo nie robiłem relacji pod VS :E Dobra więc do dzieła! Dzisiaj pojechałem na pusto po euro palety z Warszawy do Siedlec gdzie mi je załadowano. Ładunek załadowali mi szybko i sprawnie , nawet mi go zabezpieczyli ,więc tylko musiałem "zasunąć" firanę :E Z firmy wyjechałem o 12 i od razu poleciałem na Lublin. Trasa dosyć spokojna ,zero korków itp. tylko ślisko na drodze :E W Lublinie byłem ok 21 , robię tam pauzę i rano ruszam do Garwolina na załadunek.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Z rozładunku nie mam zdjęć gdyż moja lustrzanka padła :E Zapraszam do ocenienia moich wypocin oraz zawsze zostawienie coś po sobie pod tematem Smile



RE: U.T "Kawka" / Warszawa - Aras. - 21/01/2016 10:08 PM

Relacja jest bardzo fajna, zestawik idealnie pasuje :E


RE: U.T "Kawka" / Warszawa - limowski - 21/01/2016 10:19 PM

W końcu coś dla oderwania od nudnego już ETS2. Zestaw, fotki i opis jak najbardziej mi się podobają Smile


RE: U.T "Kawka" / Warszawa - Rozyk - 21/01/2016 11:04 PM

Fajnie się zapowiada Smile Powodzenia!


RE: U.T "Kawka" / Warszawa - lulu - 23/01/2016 06:56 PM

Pozdrowienia ze słonecznego Garwolina :E Przyjechałem za wcześnie na firmę więc zacząłem robić obiad i przygotowywać naczepę na załadunek. Prawdopodobnie załadują mi 21t paszy i pojadę z tym do Częstochowy Wink

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: U.T "Kawka" / Warszawa - Rośniak - 23/01/2016 07:00 PM

Witam szukacie jeszcze kierowcy ?