eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Czy kupisz ATS ?? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: ATS rozmowy ogólne (/forum-446.html)
+--- Wątek: Czy kupisz ATS ?? (/thread-36246.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Czy kupisz ATS ?? - Rene-GAD - 21/01/2016 06:13 PM

Krótko i na temat Wink

"Czy kupisz ATS ?? "


RE: Czy kupisz ATS ?? - djdarklighter - 21/01/2016 06:15 PM

No ba Big GrinBig GrinBig Grin


RE: Czy kupisz ATS ?? - Budziol - 21/01/2016 06:20 PM

Zapewne większość tutaj głosów będzie na tak, lecz ja wyjdę przed szereg i powiem, że nie, nie kupię. Dlaczego? To jest to samo co ETS2, tyle że nieco odświeżone. Z nowości uświadczymy jedynie nowe ciężarówki i zupełnie inne tereny i jakieś drobne duperele. Oh, serio? Można by to przecież upchać w jedno ogromne DLC, które by swoje kosztowało. Nie ukrywam, tereny USA są bardzo ciekawe, chętnie bym się przejechał, lecz wiem że po kilku, max. kilkunastu dniach gra by mi się znudziła i bym wrócił do Europy, z powrotem do ETS2. Wolałbym w to miejsce ujrzeć ETS3 z masą nowych innowacji. Jeśli ktoś jest zapaleńcem z pewnością będzie zadowolony, lecz mówię wam, że z pewnością dużo ludzi wróci z powrotem do ETS2 odpalając ATS'a znacznie rzadziej.

Pozdrawiam


RE: Czy kupisz ATS ?? - Szwagier - 21/01/2016 06:24 PM

Kupię ale na pewno za jakieś pół roku. Wink


RE: Czy kupisz ATS ?? - .:KoxTrucker:. - 21/01/2016 06:24 PM

Na razie nie, może póżniej, ale ATS-a będę podglądał na YouTubie, więc z kilkunastu odcinków może spróbuję wyrobić sobie zdanie, czy kupić, czy nie.
A tak swoją drogą, prosiłbym kogoś z administracji o dodanie odpowiedzi Nie Wiem, bo niektórzy się zastanawiają nad kupnem.


RE: Czy kupisz ATS ?? - djdarklighter - 21/01/2016 06:29 PM

A ja bym określił - 18 WoS w świecie ETS2.
Robić z jednego wielkiego kraju pociętego na DLC dodatki do ETS2 to byłby dopiero według graczy "skok na kasę" w wykonaniu SCSu.
Dlatego ATS jako osobna gra z technikaliami pamiętającymi stare WoSy i niejako w "uniwersum" ETS2 - jak najbardziej na tak.
ETS3, powiadasz... Owszem, dopiero jak powstanie nowy silnik graficzny. Wcześniej nie ma mowy.


RE: Czy kupisz ATS ?? - Adam1067 - 21/01/2016 06:42 PM

Nie.......cały czas było mówione że to prawie jak ETS2 a ETS2 jest też na 32 bitowe systemy.....


RE: Czy kupisz ATS ?? - Thor - 21/01/2016 07:58 PM

Ja też już nie kupię ATS gdyż... gdyż już zamówiłem i dzielnie czekam do dnia premiery Smile
Dlaczego tak.....
Dla mnie Ats to rozbudowane DLC z nowymi terenami i nowymi autami. Taka odskocznia od europejskich aut i dróg. Chce coś nowego. DLC skandynawia dawała mniej a kasa niewiele mniejsza była.
Mi tylko brakuje w tym wszystkim opcji takiej zeby spod jednej ikony odpalić grę i w menu w którym wybieramy profil móc wybrać profil ATS lub ETS.


RE: Czy kupisz ATS ?? - .:KoxTrucker:. - 21/01/2016 08:34 PM

No kto wie, może jakiś mądry modder wszystko, co tyczy się świata gry ATS-a (ME itd.) zrobi mapę ATS-a jako modyfikację do ETS 2. I gdyby jeszcze połączył to ze światem Euro Trucka. To by było coś. Że z Rotterdamu czy też Calais płyniemy do Kalifornii...


RE: Czy kupisz ATS ?? - rudi_1980 - 21/01/2016 08:38 PM

Kolekcjonerka zamówiona i czekam dzielnie choć niecierpliwie :E