eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Czy kupisz ATS ?? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: ATS rozmowy ogólne (/forum-446.html)
+--- Wątek: Czy kupisz ATS ?? (/thread-36246.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Czy kupisz ATS ?? - zawiszaczarny - 31/01/2016 09:57 PM

Na bank nie kupię...czytam co piszecie...każdy stan osobno...to mogliby zrobić osobny land u Niemców, u nas każde województwo i w każdym innym europejskim kraju ich wewnętrzny podział administracyjny...wielka radocha na pewno dla ludzików którzy lubią " amerykańców" - dla Was szerokości i gumowych drzew oraz barierek....starej serii "18" nic nie zastąpi - każdy kto grał wie o co chodzi.


RE: Czy kupisz ATS ?? - grzesiek128 - 31/01/2016 10:30 PM

(31/01/2016 09:57 PM)zawiszaczarny napisał(a):  Na bank nie kupię...czytam co piszecie...każdy stan osobno...to mogliby zrobić osobny land u Niemców, u nas każde województwo i w każdym innym europejskim kraju ich wewnętrzny podział administracyjny...wielka radocha na pewno dla ludzików którzy lubią " amerykańców" - dla Was szerokości i gumowych drzew oraz barierek....starej serii "18" nic nie zastąpi - każdy kto grał wie o co chodzi.

w szczególności haulina to byly czasy Big Grin


RE: Czy kupisz ATS ?? - .:KoNrAd FH:. - 31/01/2016 11:06 PM

Ja nie wiem jeszcze, choć już grałem, tak, każdy wie... Ale żeby zobaczyc jak to wygląda i czy jest sens kupywać. Powiem tak, gra o połowę bardziej zoptymalizowana od ets2, na ets2 na tych samych ustawieniach miałem 15fps a w ats mam około 30 (identyczne ustawienia grafy). Mapa bardzo na + wykonanie z pewnością lepsze od ets2, zaskoczyło mnie jak jechałem po autobanie i z pustynie takie kulki nwm siana czy czegoś mi przed maską przeleciały, po prostu bomba, miasta wykonane bardzo dobrze. Zasmuciło mnie natomiast to że są tylko 2 marki i 1 model ciężarówki, peterbilt i kenworth, ale za to jest wiele konfiguracji kabin i podwozi. Grę oceniam 8/10 póki co, ale z niecierpliwością czekam na aktualizacje. Na 80% zdecyduje się kupić tą grę, ale poczekam na aktualizacje, bo póki co mapa zawiera tylko 2 stany i km za szybko lecą.


RE: Czy kupisz ATS ?? - liana79 - 01/02/2016 12:10 PM

Więc tak, grałem wczoraj wieczorem trochę i moim zdaniem lekkie rozczarowanie.Dwie mapy tylko i w dodatku 2 licencje na wozy na razie.Owszem miasta rozbudowane a jednakże wygląda mi to jak płatny dodatek do ets 2 aniżeli pełnowartościowa gra.Na pewno nie zakupie w najbliższym czasie.


RE: Czy kupisz ATS ?? - Marek_30 - 01/02/2016 01:58 PM

Oczywiście gra została przeze mnie zakupiona. Właśnie dostałem potwierdzenie, że moje zamówienie zostało wysłane nic tylko czekać na kuriera Smile


RE: Czy kupisz ATS ?? - marcinosbmw - 01/02/2016 04:24 PM

mam pytanie czy american truck simulator ruszy mi na grafice Intel® Q45/Q43 Expres Chipset


RE: Czy kupisz ATS ?? - Wawrzyn5252 - 01/02/2016 05:20 PM

Baaaaaaardzo chciałbym mieć ATS ale niestety mam kompa 32-bitowego Sad

Gdyby nie bity to bym kupił Sad


RE: Czy kupisz ATS ?? - Thor - 01/02/2016 08:17 PM

Ja też dostałem dziś po 13 potwierdzenie ze gra została nadana Smile

Benio, tak myślałem ze brat koala trzyma ten podpisik gdzieś lecz nie wiadomo gdzie Big Grin


Co do samej gry to na razie troszkę panikujemy (wszyscy) bo tak na prawdę wiemy tyle co wiemy i kiedy dołożą jakie ciężarówki nie wiemy, czy dlc będzie składało się z jednego stanu czy z kilku też nie wiemy, kosztów dlc też nie znamy. Poczekać należy aż to się rozwinie.
Inną sprawą jest ze faktycznie mapa jest mała, W. Bohun w 8,5h zjeździł 48% mapy (Kalifornia i Nevada) wiec faktycznie ciasno jak w Skandynawi naszej. Ogólnie nie zachwycili tym co dali w cenie w której dali ale zapowiadają to i owo i mimo wszystko wyglada to lepiej niż gdy od EA które co roku wydają to samo w lekko zmienionych barwach i każą sobie płacić po 120zł Smile


RE: Czy kupisz ATS ?? - .:KoNrAd FH:. - 01/02/2016 08:22 PM

Thor, z 2 stanów, Nevada i California, może później dojdą jakieś DLC. Ja mam na razie 2 stany.


RE: Czy kupisz ATS ?? - Thor - 01/02/2016 08:48 PM

Konrad, wiem że są tylko 2 ale trzeci będzie za darmo, co prawda dzieki lamentom graczy ze taka kasa a tak mało dali w grze i za to im chwała (owym płaczącym graczom).
Za chwilę powinien być kenworth w900, zastanawiam się tylko ile po premierze lub czy może już w dniu samej premiery go dostaniemy.
Podobno ma być jeszcze czwarty stan w tym roku a raczej DLC z mapą co może nie znaczyć ze dlc bedzie zawierać np 2 stany (tak wiem , lekko się łudzę)