eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Nie mam co zrobić z kasą :) Jakieś pomysły? :) - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Różne (/forum-256.html)
+---- Wątek: Nie mam co zrobić z kasą :) Jakieś pomysły? :) (/thread-36965.html)

Strony: 1 2


Nie mam co zrobić z kasą :) Jakieś pomysły? :) - black raven - 11/02/2016 12:05 PM

Witam Smile

Chciałem poruszyć dość śmieszny temat Smile Mianowicie niedługo przechodzę z karty na abonament. " Problem " jest tego typu, że mam do ciorta kasy na karcie i nie wiem co z nią zrobić Smile Czy znacie może jakieś sklepy gdzie można coś kupić płacąc smsem? Jestem otwarty też na Wasze sugestie co zrobić z kasą Smile


RE: Nie mam co zrobić z kasą :) Jakieś pomysły? :) - Aras. - 11/02/2016 12:11 PM

Możesz kupić dla mnie fajne skiny do CS:GO, fajna sprawa :E:E


RE: Nie mam co zrobić z kasą :) Jakieś pomysły? :) - black raven - 11/02/2016 12:16 PM

Dla Ciebie z pewnością fajna, ale czy dla mnie też? Smile


RE: Nie mam co zrobić z kasą :) Jakieś pomysły? :) - MAD MAX - 11/02/2016 12:30 PM

Jakiś czas temu grałem w Need For Speed World. Jest to gra sieciowa i darmowa, pobierasz instalujesz tworzysz profil i grasz, dużo ludzi w nią gra online więc na prawdę jest się z kim ścigać. Ale można się też ścigać jak by z komputerem, mniejsza z tym wróćmy do tematu więc jak masz profil i w ogóle to w grze i też na stronie możesz sobie dokupić wirtualną gotówkę za którą potem możesz kupować auta lub części do tuningu. Nie wiem jak to teraz wygląda ale kiedyś można było wykupić tą gotówkę za sms. Najlepiej jak sam się zorientujesz co i jak i czy gra w ogóle by ci odpowiadała.


RE: Nie mam co zrobić z kasą :) Jakieś pomysły? :) - xUserN - 11/02/2016 12:47 PM

MAD MAX, jest tylko jeden problem. NFS World już się skończył, EA wyłączył serwery. Co do wydania tej kasy, to poszukaj sobie jakiejś gry f2p, może się wkręcisz i kupisz sobie jakieś premium, czy coś w tym stylu.


RE: Nie mam co zrobić z kasą :) Jakieś pomysły? :) - black raven - 11/02/2016 12:51 PM

Dzięki za propozycje. Czyli rozumiem, że za realne zakupy nie można aktualnie płacić smsem?


RE: Nie mam co zrobić z kasą :) Jakieś pomysły? :) - Aras. - 11/02/2016 01:11 PM

Jesli grasz w CS:GO to możesz i dla siebie kupic, ceny są dosyć ciekawe, jak masz konto steam to bez problemu kupisz i od razu doda do twojego ekwipunku


RE: Nie mam co zrobić z kasą :) Jakieś pomysły? :) - xUserN - 11/02/2016 01:17 PM

W sumie, to jeżeli masz steama a nie masz CS:GO to zawsze możesz kupić skiny, a później je sprzedać i wtedy kupić jakąś gre, też dobra opcja.


RE: Nie mam co zrobić z kasą :) Jakieś pomysły? :) - VresT - 11/02/2016 01:27 PM

Na tym forum przebywam już dość długo (patrz profil) i nigdy dotąd nie spotkałem się z takim tematem jak wydać pieniądze bo nie mam z nimi co zrobić :E Proponuję zadzwonić do wróżbity Macieja,4zł za minutę połączenia.Polecam Big Grin


RE: Nie mam co zrobić z kasą :) Jakieś pomysły? :) - Szwagier - 11/02/2016 01:33 PM

Polecam wykupywać sobie punkty na konta premium w grze Bubble.am 2smiech