eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Jak zmienić slot ciężarówki ? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-506.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-511.html)
+---- Wątek: Jak zmienić slot ciężarówki ? (/thread-36968.html)



Jak zmienić slot ciężarówki ? - robson - 11/02/2016 05:04 PM

Jak w temacie czy ktoś rozkminił jak to zrobić, w ETS wiem jak to robić tam jest to proste natomiast w ATS jest inaczej to zrobione.


RE: Jak zmienić slot ciężarówki ? - Thor - 11/02/2016 06:34 PM

Nie wiem czy dobrze rozumiem. Czy chodzi ci o zmianę miejsca ciężarówki w garażu?


RE: Jak zmienić slot ciężarówki ? - djdarklighter - 11/02/2016 06:39 PM

Faktycznie, jest inaczej. Bo próbowałem zmienić slot w Kenworth'cie, to mi salony poznikały. Miałem tylko Petera dilera Big Grin


RE: Jak zmienić slot ciężarówki ? - robson - 11/02/2016 10:11 PM

(11/02/2016 06:34 PM)Thor napisał(a):  Nie wiem czy dobrze rozumiem. Czy chodzi ci o zmianę miejsca ciężarówki w garażu?
Tak mam np. w garażu Kenwortha dwa mody z ciężarówkami z opisem że są w slocie Volvo 4 druga w slocie Volvo 7 a i tak na siebie się nakładają, a z drugiej strony nie wiem co do tego ma np. Volvo, Scania i inne marki.


RE: Jak zmienić slot ciężarówki ? - jay_8421 - 10/10/2018 12:02 PM

A czy kolega Robson mogłby zdradzić jak to się robi w ETS? Mam dwa mody na ciężarówkę x i y i muszę wybierać miedzy jedną a drugą bo zajmują w salonie to samo miejsce. Ale gdybym jedną "przesunął" może bym nie musiał wybierać