eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
DF-maniakowe skinowanie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Grafika / Skiny (/forum-278.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-279.html)
+---- Wątek: DF-maniakowe skinowanie (/thread-37023.html)

Strony: 1 2 3


DF-maniakowe skinowanie - DF-maniak - 12/02/2016 10:52 PM

Chyba czas założyć swoją galerię bo coraz bardziej mi się to podoba Szczerbol

Mój pierwszy skin
Image
Image
Image

Ciekaw jestem kto by chciał taką pięknością jeździć Big Grin
Image
Image


RE: DF-maniakowe skinowanie - DF-maniak - 13/02/2016 01:32 AM

Nie wiem jak wy, ale ja jestem gotów gdyby tak trza było iść do woja.
Image


RE: DF-maniakowe skinowanie - MAD MAX - 13/02/2016 01:46 AM

Widzę że szalejesz ze skinami Smile ale dobrze oby tak dalej. Na chwilę obecną bardziej mi się podoba volvo tylko ten fiat na górnej owiewce jest prawie nie widoczny i nie bardzo widzi mi się w tym miejscu. A co do pierwszego petra to chyba troszkę za dużo różnych motywów dałeś, wystarczyłoby dać czachę na drzwi a anarchie na tle napisów na boku.
Ale jak na początek to fajnie i życzę wytrwałości w świecie grafiki Tongue


RE: DF-maniakowe skinowanie - Wawrzyn5252 - 13/02/2016 06:49 AM

Te Volvo z Fiatem mi się najbardziej podobał. Big Grin


RE: DF-maniakowe skinowanie - Ranger - 13/02/2016 08:23 AM

Drugi, pomimo swojej dzikości wydaje mi się najlepszy, reszta taką dupy nie urywa, ogółem 8m2yza


RE: DF-maniakowe skinowanie - DF-maniak - 13/02/2016 11:55 AM

Dopiero się zaczynam zapoznawać z możliwościami skinowania i teraz to bardziej jest testowanie. Z tym moro to przyznam szczerze, ze na łatwiznę poszedłem, ale mam jeden pomysł tylko kompletnie nie wiem jak się do niego zabrać i zrobiłem to na wyraz mojego nieogarnięcia tematu w stopniu mnie zadowalającym Big Grin
Dzięki za wasze opinie na pewno się przydadzą do tworzenia następnych skinów.


RE: DF-maniakowe skinowanie - DF-maniak - 14/02/2016 01:26 PM

Nerwy i zęby zjadłem na tym skinie, nic mi nie wychodziło i zmieniało mi kolory w najbardziej kluczowych momentach. Ale za to nauczyłem się kolejnej ciekawej rzeczy i oto jest.

Image
Image
Image
Image
Image


RE: DF-maniakowe skinowanie - eurotrucks223 - 14/02/2016 01:31 PM

Fajne fotki. ciężarówki. Podoba mi się ten skin.


RE: DF-maniakowe skinowanie - Wawrzyn5252 - 14/02/2016 01:49 PM

Trochę jak plastik wygląda.
Skin nie przypadł mi do gustu przez kolory. PamiętajWykrzyknik Jak "hamerykańskie" ciężarówki to ciemne kolory. Wtedy one z chromem wyglądają jak cud miód. A ze skinem jakimś to jeszcze lepsze są.

WyjątekWykrzyknik
Volvo VNL wygląda ładnie w białym Big Grin

Zmień kolorystykę na ciemniejszą i będzie gicio.

P.S Wiem, że włożyłeś dużo pracy w ten skin itd. ale trochę krytyki zawsze się przyda. Wink

P.SS Zmieniłeś dużo elementów z chromowanych na kolorowe. To złe rozwiązanie. Zrób na odwrót i będzie gicio Wink


RE: DF-maniakowe skinowanie - DF-maniak - 14/02/2016 02:33 PM

Tak wiem, że amerykan to nikle i takie tam. Dlatego chciałem z nim zrobić coś innego niż wszyscy. Osobiście też mi do gustu nie przypadł, jednak nikle dalej są. Do fotek wybrałem te elementy jakie są malowane, jednak są też te same tylko niklowane. Mad Max dając moda Petera przemyślał wszystko Big Grin
Jednak dopiero po jego zrobieniu przyszło mi do głowy zrobienia tego skinu na europejskie ciężarówki, ale najpierw od niego odpocznę bo dał mi niezły wycisk Big Grin