eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Widok w dodatkowym lusterku - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Widok w dodatkowym lusterku (/thread-37154.html)



Widok w dodatkowym lusterku - skaecik - 16/02/2016 08:39 PM

Siemka. Mam taką sprawę... Ale od początku. Dzięki różnym zabiegom zacząłem grać na wersji 1.20.1, na kamerce 1, z lustereczkiem prawym spod F2. Tylko że mam w nim taki dziwny widok owiewek...
Ktoś tak miał?
To MB MP IV StreamSpace, bez żadnych dodatków, czysty profil, zero modów.


Image


RE: Widok w dodatkowym lusterku - MAD MAX - 16/02/2016 08:42 PM

To po prawej bardziej wygląda jak by było tam widać lusterko umieszczona nad drzwiami od strony pasażera. Próbowałeś wyregulować lusterka F4 Pytajnik


RE: Widok w dodatkowym lusterku - black raven - 16/02/2016 08:43 PM

Lewe wskazuje jak powinno. Prawe to bug. Obraz w nim się nie zmienia. W prawym ukazane jest prawe małe lusterko, a nie owiewka.


RE: Widok w dodatkowym lusterku - skaecik - 16/02/2016 08:46 PM

Nie, nie próbowałem choć przeszło mi to przez myśl. Dla ciekawskich - powrót z pirackiej siódemki do org XP i jeżdżę ze środka z więcej FPS niż przy siódemce na 1.16.2 z kam 2 :kulam:


RE: Widok w dodatkowym lusterku - DF-maniak - 16/02/2016 08:58 PM

Dziwna sprawa z tymi lusterkami, nawet w realu jestem w stanie stwierdzić czy przedemną siedział początkujący kierowca Big Grin
Pierwsza rzecz to po co Ci w lusterkach cały bok auta i nieboPytajnik Daj je w dół żeby dachu swojego nie oglądac i bardziej na zewnątrz tak żeby widok w lusterkach zaczynał się od tylnych kół ciągnika (przydatne przy cofaniu). To co widzisz teraz w lusterkach to żaden błąd. W lewym patrzysz na swój dach, a w drugim na lusterko nad drzwiami.


RE: Widok w dodatkowym lusterku - skaecik - 16/02/2016 09:38 PM

(16/02/2016 08:58 PM)DF-maniak napisał(a):  Dziwna sprawa z tymi lusterkami, nawet w realu jestem w stanie stwierdzić czy przedemną siedział początkujący kierowca Big Grin
Pierwsza rzecz to po co Ci w lusterkach cały bok auta i nieboPytajnik
Daj je w dół żeby dachu swojego nie oglądac i bardziej na zewnątrz tak żeby widok w lusterkach zaczynał się od tylnych kół ciągnika (przydatne przy cofaniu). To co widzisz teraz w lusterkach to żaden błąd. W lewym patrzysz na swój dach, a w drugim na lusterko nad drzwiami.

Co do zaznaczonego fragmentu - pisałem wyżej że regulacji lusterek nie ruszałem.
Co do początkującego kierowcy - nie zgodzę się, mam ku temu powody, dodatkowo to jest gra, więc nie potrzeba dokładności jak w realu.
Chyba że mowa o ciężarowych to fakt, nigdy nie kierowałem i być może stąd cały ten temat xD
A co do tego że to boczne lusterko to być może, choć mi wygląda jak bug - spróbuję je usunąć i zobaczę.


RE: Widok w dodatkowym lusterku - black raven - 16/02/2016 09:55 PM

Nie ma co porównywać realnego życia i realnego kierowania ciężarówkami z tym, co mamy w grze, ponieważ tego nie da się porównać. Z bardzo prostego powodu - modele w grze nie są wiernym odzwierciedleniem realnych ciężarówek ( są różnice które uniemożliwiają takie porównanie ). Możemy jedynie mieć jako takie wyobrażenie w formie zabawy jak to jest być kierowcą ciężarówki Smile


RE: Widok w dodatkowym lusterku - skaecik - 17/02/2016 02:31 PM

A prawidłowa odpowiedź to ta MAD MAXA - to właśnie to lusterko mnie tak intrygowało i denerwowało. Lustro usunięte i problem z głowy Wink


RE: Widok w dodatkowym lusterku - MAD MAX - 17/02/2016 02:33 PM

Więc zamykam jak by co to pisz a otworzę.