eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
.jpg prosto z gry - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Kody i Poradniki (/forum-383.html)
+---- Wątek: .jpg prosto z gry (/thread-37335.html)



.jpg prosto z gry - DF-maniak - 25/02/2016 07:16 PM

Moje lenistwo czasem mi się przydaje. to dzięki niemu odkryłem miejsce gdzie ETS2 zapisuje nam zdjęcia z gry jako jpg. Bardzo łatwo tam trafić choć ktoś się napocił by tam nie trafić Big Grin
Więc robimy fotkę w grze i wychodzimy z ETS2. Po wyjściu z gry pokazuje nam się okno które umożliwia nam dodanie do zdjęcia do Steam i mamy w tym oknie opcje " POKAŻ NA DYSKU " i przenosi nas do folderu z fotkami z gry w formacie jpg. Ja skrót do tego folderu dałem sobie na pulpit by za każdym razem nie szukać tego folderu.

Posiadam wersje Steam-ową i podejrzewam że tylko w tych wersjach to działa choć pewności nie mam. Ale dam sobie łeb uciąć że na ATS jest to samo.


RE: .jpg prosto z gry - limowski - 25/02/2016 07:20 PM

Dobrze myślisz, że ta opcja jest dostępna tylko dla użytkowników Steam. Obrazy zapisywane są właśnie w podfolderach klienta Steam.


RE: .jpg prosto z gry - .:KoxTrucker:. - 06/03/2016 08:20 AM

A konkretnie w Program Files (x86)/ Steam/Userdata/................/760/remote/227300/screenshots


RE: .jpg prosto z gry - Borsuk - 06/03/2016 10:03 AM

Wiekopomne odkrycie znane prawie wszystkim co wykonują screeny z gier do kilku lat :E. Temat wielokrotnie wałkowany na forum, wystarczyło użyć szukajki.

@KoxTrucker, mała poprawka
Program Files (x86)/ Steam/Userdata/............../760/remote/227300/screenshots

Gdzie miejsce wykropkowane to folder z indywidualną nazwą dla każdego użytkownika steam Wink.


RE: .jpg prosto z gry - DF-maniak - 06/03/2016 02:49 PM

Zanim napisałem sprawdziłem czy nie ma tego już na forum i nic na ten temat nie znalazłem. Napisałem to na podstawie jednego z pytań tutaj na forum gdzie taka odpowiedź nie padła. Skoro wszyscy wiedzą to dlaczego nikt takiej pomocy nie udzielił i dlaczego się ludki o to pytająPytajnik


RE: .jpg prosto z gry - Borsuk - 06/03/2016 03:25 PM

(06/03/2016 02:49 PM)DF-maniak napisał(a):  Zanim napisałem sprawdziłem czy nie ma tego już na forum i nic na ten temat nie znalazłem. Napisałem to na podstawie jednego z pytań tutaj na forum gdzie taka odpowiedź nie padła. Skoro wszyscy wiedzą to dlaczego nikt takiej pomocy nie udzielił i dlaczego się ludki o to pytająPytajnik

Bo Ci wiedzący na tym forum, oprócz bytności w tym miejscu mają także swoje życie prywatne, pracę i rodzinę, więc trudno by być wszędzie na raz i wszystkim udzielić natychmiastowej pomocy a ludki często są leniwi i nie szukają na własną rękę rozwiązania problemu tylko powtarzają te same pytania na które odpowiedz padła już wielokrotnie. Jeśli nie chcesz by ludki ciągle o coś pytali stwórz kompleksowy poradnik dotyczący wszelkich zagadnień związanych z grą (tylko o niczym nie zapomnij) i po problemie. Dla mnie wyznacznikiem czy problem istnieje czy nie jest dział Pomoc dla graczy w którym z poddziałów można założyć wątek z zapytaniem, zawsze znajdzie się ktoś kto pomocy udzieli, zazwyczaj tak się dzieje. Nikt nie zabroni Ci zabawy w odkrywcę :E. Opisałeś temat i rozwiązanie i chwała Ci za to, może już więcej nikt nie zapyta, jeśli będzie mu się chciało szukać Big Grin.

PS. Pytań pada wiele, lecz dużo w nieodpowiednich miejscach, ulotne sb nie jest od pomocy Tongue.


RE: .jpg prosto z gry - Adam.J - 06/03/2016 03:30 PM

Borsuk ja nieraz szukałem po przez wyszukiwarkę forum i czasem nawet nie znalazłem swojego tematu.


RE: .jpg prosto z gry - MAD MAX - 06/03/2016 07:29 PM

A więc wszystko wiadomo, każdy powiedział co wiedział a ja temat zamykam aby nie było zbędnej dyskusji i spamu.