eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
MsHeavyAlex (HAM) Mapa EU v2.3 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Mapy do ETS 2 (/forum-125.html)
+----- Dział: Mapy (/forum-456.html)
+----- Wątek: MsHeavyAlex (HAM) Mapa EU v2.3 (/thread-37432.html)



MsHeavyAlex (HAM) Mapa EU v2.3 - truckerkrzysio38 - 01/03/2016 03:55 PM

Jest to zaktualizowana ocena na tej mapie. Ale jak ma to miejsce w poprzednich wersjach tej mapie, stwierdziliśmy, że jest to dzieło sztuki.
Istnieje wiele zmian w tej mapie, a dokonał tego mapę jeszcze lepiej. Istnieje wiele więcej wyzwań w tej mapy, jak również.
Od ponownego projektowania dróg do wyzwań parkingowych, istnieje również pewne zmiany tekstury, jak również.
Po skonfigurowaniu tej wersji mapy, dostaniesz 3 SCS pliku. Mapa i twarda Gospodarka i dodatkowy plik ruchu.
Nie próbowałem plik twardy gospodarki, więc nie wiem, jak to będzie działać. Odejdę, że do was wszystkich.
Kiedy po raz pierwszy starał się prowadzić tę mapę, nie mogę zmusić go do załadowania. Po rozmowie z deweloperem tej mapy, I okazało się, że nie był ustawiony na 1.14 Public Beta parowej.
Ku mojemu zaskoczeniu Ta mapa została zaktualizowana do pracy na beta pary zw 24 godzin rozmowy z tym zespołem.
To mi serialu ty ile dbają o tej mapie. Nie jestem pewien, co trzeba było zrobić, ale a, bardzo szczęśliwy, że to zrobili.
Mój kapelusz zgaśnie do tego zespołu. Great People pracę.
Gorąco polecam tę mapę któregokolwiek który chce spróbować.
Wreszcie jest tu v2.3 MHAPro UE Mapa dla ETS2 z tych nowych zmian:

Uwaga : Jeśli używasz poprzednią wersję tej mapy, wystarczy zastąpić tę nową wersję ze starym! Mapa do pobrania na stronie: LINK KONKURENCYJNY


RE: MsHeavyAlex (HAM) Mapa EU v2.3 - DF-maniak - 01/03/2016 04:32 PM

Czy do tej mapy trzepa pobrać te wszystkie mody jakie tam sąPytajnik


RE: MsHeavyAlex (HAM) Mapa EU v2.3 - WiTo - 01/03/2016 04:48 PM

Fajnie że napisałeś aż tyle na temat mapy Heavy Alex'a muszę powiedzieć że mam teraz trudny wybór co do wybrania mapy na której będe jezdził w ets2:E


RE: MsHeavyAlex (HAM) Mapa EU v2.3 - VresT - 01/03/2016 04:55 PM

Link zawierał odnośniki do innych konkurencyjnych forów także link usunięty.


RE: MsHeavyAlex (HAM) Mapa EU v2.3 - DF-maniak - 01/03/2016 05:20 PM

Zresztą mapa szału nie robi. Jedyną zmianą jaką zauważyłem to 50 tyś euro na start i zielone tło mapy na którym miejscowości są ledwo widoczne. Nie zauważyłem tam nic z opisu tej mapy. może translator dorzucił coś od siebie Big Grin


RE: MsHeavyAlex (HAM) Mapa EU v2.3 - truckerkrzysio38 - 02/03/2016 10:40 AM

mapka ma niewielkie zmiany i jest dodany mod twardej gospodarki są wyższe mandaty itp. mapke pobieramy ze strony producenta i jest 5 partów które trzeba pobrać i rozpakować a zawartość wrzucamy do folderu mods lub podmieniamy jeśli mamy wersję mapy 2.22