eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Witam poszukuje osoby która pomogła mi w mappingu - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-272.html)
+---- Wątek: Witam poszukuje osoby która pomogła mi w mappingu (/thread-37543.html)



Witam poszukuje osoby która pomogła mi w mappingu - .:Subarynek:. - 04/03/2016 10:59 PM

Witam tak jak w temacie poszukuje osoby która mogła by mi pomóc w zrobieniu mappingu na pewniej naczepie


RE: Witam poszukuje osoby która pomogła mi w mappingu - Michal_Z_gno - 05/03/2016 12:22 AM

A dokładniej jaki to ma być mapping (Czy wystarczy np. zmapować i wysłać ci sam model i siatkę do skinowania czy trzeba się bawić w cały export tego do gry) na jakiej naczepie oraz co ważne czy ma to być do zmoda czy blendera.


RE: Witam poszukuje osoby która pomogła mi w mappingu - .:Subarynek:. - 05/03/2016 12:33 AM

Michał chodzi mi tu gównie o zrobieniu skina na naczepę wielton a dokładniej na tą co jest plandeka postaw na polske postaw na wielton i nie potrafię tego zrobić bo chcę dać ta własnie plandekę z postaw na polske ale nie ma odpowiedniego dds do nałożenia skina


RE: Witam poszukuje osoby która pomogła mi w mappingu - .:Subarynek:. - 05/03/2016 12:35 AM

A dokładnie chodzi mi o tą firankę
Image


RE: Witam poszukuje osoby która pomogła mi w mappingu - .:Subarynek:. - 05/03/2016 01:08 PM

Odświeżam.........