eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Richard Burns Rally - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Gry komputerowe (/forum-255.html)
+---- Wątek: Richard Burns Rally (/thread-37598.html)

Strony: 1 2 3 4


Richard Burns Rally - xUserN - 07/03/2016 08:17 PM

Ostatnio postanowiłem, że kupie sobie licencje WRSMP i wystartuje we wszystkich rajdach w sezonie, na dobre wyniki raczej nie licze bo powróciłem do tej gry po 3 latach. Ktoś z was gra, grał, a może ma jakieś inne doświadczenie z tą grą?
Na zachętę wrzucam kilka zdjęć z testów.

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Richard Burns Rally - VresT - 07/03/2016 08:24 PM

To ty ustawiasz sobie poziom rozmycia ? jak tak to zaprzestań bo mało widać Big Grin


RE: Richard Burns Rally - Aras. - 07/03/2016 08:59 PM

Fajna gierka, kiedyś grałem w ten tytuł i powiem ci że jest ciekaw, ciekawe te modele i trasy Tongue


RE: Richard Burns Rally - xUserN - 08/03/2016 03:17 PM

Scena moderska jest aktywna, przez co mamy sporo ciekawych odcinków i samochodów. Od czasu w którym przestałem jeździć powstało tyle OSów, że ciężko mi wszystko ogarnąć i nauczyć się tych tras.
Co do zdjęć, to wolę kiedy zdjęcie oddaje prędkość, rajdy to dynamiczny sport i według mnie lepiej ogląda się takie właśnie zdjęcia, ale pobawię się w zrobienie jakichś fajnych ujęć do zrobienia fotek z zamrożonym samochodem.

Image

Image



RE: Richard Burns Rally - Lanker - 08/03/2016 03:46 PM

Pamiętam że spędziłem cały dzień na pobieraniu paczek RSRBR... Tyle tego było że masakra Big Grin


RE: Richard Burns Rally - xUserN - 12/03/2016 09:05 PM

Ćwiczę już od dłuższego czasu, straty do innych zawodników są coraz mniejsze, ale jest strasznie trudno, pomimo tego gra daje strasznie dużo frajdy. Dodaję filmik na zachęte, kilka akcji.






RE: Richard Burns Rally - Hardcor123 - 12/03/2016 09:22 PM

Miota nim jak szatan :E Trening czyni mistrza Smile


RE: Richard Burns Rally - Wawrzyn5252 - 12/03/2016 09:48 PM

Masz DIRT RallyPytajnik Ponoć genialna gra.

Na zdjęcia nie ma co narzekać Big Grin
Aczkolwiek nie jestem wielkim fanem rajdów


RE: Richard Burns Rally - xUserN - 12/03/2016 09:54 PM

Tak, DiRT Rally jest w mojej kolekcji gier na steamie, aktualnie mam na niego za mało miejsca na dysku. Szczerze powiedziawszy, to po ostatnich zdjęciach z nadchodzącej aktualizacji chęci do tej gry zmalały do zera. Jeżeli faktycznie samochody S1600 będą tylko w rallycrossie to się załamie Sad


RE: Richard Burns Rally - xUserN - 28/03/2016 11:59 AM

Powoli zaczynam sie rozjeżdżać Cool

Image

Image