eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Richard Burns Rally - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Gry komputerowe (/forum-255.html)
+---- Wątek: Richard Burns Rally (/thread-37598.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Richard Burns Rally - xUserN - 09/04/2016 03:48 PM

Kilka świeżych fotek z Memoriału, wieczorkiem może dojdzie jakiś filmik Smile

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Richard Burns Rally - .:Seba11:. - 09/04/2016 03:50 PM

1 fotka bardzo fajna, inne też niczego sobie Smile


RE: Richard Burns Rally - Deczor - 09/04/2016 04:06 PM

Fajne foty, mam tą grę, kupę lat a wciąż jedna z najlepszych w temacie. Szacun dla Ciebie!


RE: Richard Burns Rally - Negan44 - 09/04/2016 04:27 PM

Ładne fotki z gry. Ocena to 10/10


RE: Richard Burns Rally - xUserN - 09/04/2016 08:40 PM

Filmiku z memoriału jak na razie nie ma, ale mogę oficjalnie napisać, że dzisiaj dostałem propozycję dołączenia do RALLY and RACE Team. Oczywiście zgodziłem się, teraz czas zacząć porządnie przygotowywać się do sezonu Biggrin

Image

Image



RE: Richard Burns Rally - xUserN - 21/04/2016 06:36 PM

Pierwszy rajd w nowych barwach czyli X International Janusz Kulig and Marian Bublewicz Memorial Rally. Początek nie był zły, pierwszy odcinek przejechałem bardzo zachowawczo, drugi był już troche szybszy i poprawiłem czas o prawie 4 sekundy. Zapowiadała się fajna walka, do zawodnika który był oczko wyżej traciłem 6 sekund, wiedziałem że są jeszcze miejsca w których mogę troche przycisnąć i odrobić kilka sekund. Tak oto wystartowałem do ostatniego przejazdu odcinka Brzegi, pech chciał, że na podbijającej partii samochód nie pojechał jak chciałem i przy praktycznie zerowej prędkości wydzwoniłem w krzaki. Tym oto sposobem zakończyłem swoją rywalizacje i musiałem skorzystać z SuperRally. Na dzień dzisiejszy - Generalka 8/25 ; Klasa RC4 2/7. Jestem strasznie załamany i zdemotywowany, ale trzeba wyciągnąć wnioski i na następnych rajdach pojechać lepiej. Dobra, koniec mojego biadolenia, czas na jakieś zdjęcia.

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Richard Burns Rally - xUserN - 25/04/2016 05:46 PM





Image

Gdyby nie to, że pod koniec troche odpuściłem, to pobiłbym dotychczasowy WR w klasie RC4 Sad


RE: Richard Burns Rally - xUserN - 01/05/2016 12:34 PM

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Richard Burns Rally - Wawrzyn5252 - 01/05/2016 12:37 PM

Uwielbiam twoje zdjęciaWykrzyknik WięcejWykrzyknikWykrzyknik


RE: Richard Burns Rally - xUserN - 02/05/2016 09:41 PM

Fiesta już oklejona i przygotowana na starty w tym sezonie Ok

Image

Image

Image

Image