eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Świat Motoryzacji (/forum-242.html)
+---- Dział: Rozmowy ogólne (/forum-430.html)
+---- Wątek: Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 (/thread-37695.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 - Michal_Z_gno - 22/09/2018 11:19 AM

Sam też korzystam z płyt a o usb nawet nie myślę bo trochę poczytałem i w saabach jest z tym trochę zachodu i jedyne co jest w miarę proste to dorobienie właśnie AUX-a (wpięcie AUX-a do radia, wyciągnięcie wejścia i odblokowanie tej funkcji) i z niego zrobienie jakieś przejściówki na usb ale to też takie troszkę kombinowane i jak dla mnie zbędne bo stare dobre CD nie są też jakimś złym rozwiązaniem :E Oczywiście jest też opcja tego transmitera ale o tym też czytałem i raczej to jest też takie troszkę średnie rozwiązanie.


RE: Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 - Michal_Z_gno - 22/09/2018 03:48 PM

Borsuk płyty też nie zajmują dużo miejsca i to nie problem mieć te parę sztuk w aucie Tongue
Ogólnie w poprzednim aucie miałem radio z USB i muzykę z modemu Huawei E3131 (służącego jako pendrive :E) ale w saabie już się przyzwyczaiłem do płyt i na razie nie widzę już potrzeby aby to zmieniać zwłaszcza, że format dźwięku mam bezstratny a mając możliwość pewnie babrałbym się w mp3 Tongue


Ps. A swoją drogą w saabie to masz ciekawy temat bo nawet wymiana całego radia na takie "marketowe" nie jest prosta (światłowody itp.) :E


RE: Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 - Anaheim - 23/09/2018 01:02 AM

Cytat:Płyty CD oprócz formatów bezstratnych kompresji zapewniają najlepszą jakość odtwarzanego dźwięku.

Tylko żeby CD dała najlepszą jakość dzwięku, to musi być oryginalna. A w tym wypadku szkoda niszczyć je w odtwarzaczu w samochodzie. Można zczytać je bezstratnie do formatów audio ale po co nagrywać na CD skoro wtedy można to odtworzyć z USB?