eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
VW Passat B4 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Świat Motoryzacji (/forum-242.html)
+---- Dział: Rozmowy ogólne (/forum-430.html)
+---- Wątek: VW Passat B4 (/thread-37707.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: VW Passat B4 - limowski - 12/02/2018 08:49 PM

Całe auto idzie do lakierowania? Sam kolor lakieru zacny, ale od początku myślałem, ze jest to najzwyklejsza czerń. Prawdopodobnie przez brud.


RE: VW Passat B4 - Perkins - 12/02/2018 08:51 PM

(12/02/2018 08:49 PM)Limowski napisał(a):  Całe auto idzie do lakierowania? Sam kolor lakieru zacny, ale od początku myślałem, ze jest to najzwyklejsza czerń. Prawdopodobnie przez brud.

Tak, calutkie auto idzie na poprawę blacharki i od nowa malowanie i lakierowanie. Kolor zostanie ten sam, ponieważ jest jak napisałeś "zacny". Big Grin

Przy okazji dodam, że w tym tygodniu zapewne uruchomię audio i sprawdzę czy zmieniarka CD jeszcze działa jak i reszta. Big Grin


RE: VW Passat B4 - Lisiarz - 12/02/2018 09:35 PM

Nie no, Passat bardzo fajny, w szczególności kolorek. Ojciec ma B3 też w kombi, mimo że ruda go chrupie, a technicznie też powoli się sypie, to samochód nie do zajechania, idealnie się sprawuje jako "robocza" fura :E


RE: VW Passat B4 - Perkins - 20/02/2018 06:57 PM

Turla się i ma się dobrze. Przy najbliższym wolnym weekendzie wysprzątam wnętrze, bo chlew totalny. Panel do radia okazał się zły, ale już wyszukuje odpowiedniego. Big Grin Tak to śmiga bez zarzutu, z poważniejszych usterek to ostatnio spalona żarówka od długich w prawej lampie się spaliła i wymieniłem :E

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: VW Passat B4 - .:Seba11:. - 20/02/2018 07:45 PM

U mnie dużo tego jeździ, bo blisko Ukrainy :E B3 i B4 są moimi ulubionymi Passatami, Twój mi się bardzo podoba Smile


RE: VW Passat B4 - Perkins - 12/12/2018 08:01 PM

Spontaniczny wypad na złomowisko bardzo dobrze zaowocował. "Trójkąty" do wszystkich drzwi, gałka od skrzyni biegów i przede wszystkim dobry panel od klimy, za to wszystko dałem... 50zł. Gałka już wymieniona, jutro wstawię trójkąty na miejsce, a panel od klimy wymieni się po nowym roku, gdy będę wymieniał osuszacz i skraplacz. Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: VW Passat B4 - .:Seba11:. - 12/12/2018 08:21 PM

Klima w B4, ładnie. Mam pytanie, posiadasz w swoim osłonę progu bagażnika plastikową? W swoim tego nie mam i nie mogę nigdzie znaleźć i kupić, ale chyba w sedanach było inaczej.


RE: VW Passat B4 - Perkins - 12/12/2018 09:20 PM

(12/12/2018 08:21 PM).:Seba11:. napisał(a):  Klima w B4, ładnie. Mam pytanie, posiadasz w swoim osłonę progu bagażnika plastikową? W swoim tego nie mam i nie mogę nigdzie znaleźć i kupić, ale chyba w sedanach było inaczej.

Szczerze to nawet nie zwróciłem uwagi, ale chyba tak. Ogólnie to popatrz na złomowiskach itp. Ja do swojego tych fantów szukałem na grupach, sklepach i ceny były za sam panel od 100 w górę, a tutaj jeden wypad i wszystko za 50 Wink


RE: VW Passat B4 - .:Seba11:. - 13/12/2018 06:14 AM

Wiem, złomowisko to kopalnia części, ale jak na złość jest więcej kombi, no ale będę szukał.


RE: VW Passat B4 - Perkins - 13/12/2018 08:11 AM

(13/12/2018 06:14 AM).:Seba11:. napisał(a):  Wiem, złomowisko to kopalnia części, ale jak na złość jest więcej kombi, no ale będę szukał.

Zawsze można coś przerobić. Tongue Zobaczę na dniach na szrocie, bo jakaś B3 stała.