eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
problem z instalacją steam - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Komputery i webmastering (/forum-254.html)
+---- Wątek: problem z instalacją steam (/thread-37767.html)

Strony: 1 2 3


problem z instalacją steam - mirkoxdd - 17/03/2016 11:11 PM

Cześć Sad
Od jakiegoś czasu mam problem ale dzisiaj juz z nim sobie nie potrafię poradzić. Mianowicie posiadam Windows Vista i na tym czymś nie mogę instalować/uruchamiać żadnych aplikacji/instalek.Po odinstalowaniu steam'a chciałem go na nowo zainstalować. I problem jest w tym, że nie mogę uruchomić tej instalki.Probowalem jako admin również z różnymi zgodnościami ale nadal nie pomaga. Mieliście podobny problem? Wiecie jak to "naprawić" oprócz formata? Dodam iż przywrócenie systemu do kilku dni wstecz nie pomogło. Proszę o jakiekolwiek podpowiedzi aby uniknąć formatowania.


RE: problem z instalacją steam - Ania - 17/03/2016 11:12 PM

Może blokuje go program antywirusowy, od razu powiem że strzelam,także może i to głupia myśl ...


RE: problem z instalacją steam - mirkoxdd - 18/03/2016 02:28 PM

Próbowałem na wyłączonym i nic :/


RE: problem z instalacją steam - Darson - 18/03/2016 02:40 PM

Do prawidłowego działania musisz mieć Windows Vista sp2 jeżeli nie masz to tu znajdziesz https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=16468
Jeżeli posiadasz to myślę że należało by porządnie przeskanować komputer,nie kiedy złośliwe oprogramowanie blokuje.


RE: problem z instalacją steam - kolakao - 18/03/2016 02:41 PM

Vista to w ogóle jest słaby systemu dlatego lepiej przerzuć się na siódemkę a najlepiej to na ósemkę.


RE: problem z instalacją steam - Deczor - 18/03/2016 03:26 PM

Tak jak pisał Darson może to być syf, kiedyś tak kumpela miała zainfekowany komp że nic nie można było zainstalować, cudem uniknąłem formata, spróbuj przeskakiwać dyski, powodzenia.


RE: problem z instalacją steam - mirkoxdd - 18/03/2016 03:57 PM

(18/03/2016 02:41 PM)kolakao napisał(a):  Vista to w ogóle jest słaby systemu dlatego lepiej przerzuć się na siódemkę a najlepiej to na ósemkę.

po tych irytujących akcjach z tym systemem i wgl zastanawiam się.Winda 7 z 100zł będzie gdzieś kosztować?


RE: problem z instalacją steam - mirkoxdd - 18/03/2016 04:05 PM

(18/03/2016 02:40 PM)Darson napisał(a):  Do prawidłowego działania musisz mieć Windows Vista sp2 jeżeli nie masz to tu znajdziesz https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=16468
Jeżeli posiadasz to myślę że należało by porządnie przeskanować komputer,nie kiedy złośliwe oprogramowanie blokuje.

Dzięki za radę Wink
Ten SP2 nie obsługuje 64bit a więc poszukam gdzieś na necie na 64 bity. Mam nadzieję, że pomoże.Jeśli nie, biorę się za skan dysków.


RE: problem z instalacją steam - Deczor - 18/03/2016 04:37 PM

Jak już dojdziesz do ładu pochwał się w czym był problem, powodzenia.


RE: problem z instalacją steam - mirkoxdd - 18/03/2016 08:53 PM

SP2 nie pomaga, nadal nie mogę uruchomić aplikacji ale mogę ją wypakować. Po wypakowaniu odpala się steam i nawet udało mi się zagrać dla testu kilka minut.Przed chwilką znów chciałem się zalogować i już żadna ikona się nie chce uruchomić oprócz jednej ikony, która przed uruchomieniem steama instaluje mi kilkanaście plików i folderów.I tak za każdym razem :/ Co najlepsze mam 2 takie ikonki jedna pulpit i druga w folderze z steamem.Ta z pulpitu działa a z folderu nie.Czarna magia po prostu.